Sezon studniówkowy czas zacząć

Opublikowano: 10-01-2022

Jak wyglądały studniówki 30 lat temu? Sala gimnastyczna, dekoracje z bibuły, krepiny i papieru kolorowego, wykonane własnoręcznie przez uczniów. Jedzenie zapewniali co bardziej kulinarnie uzdolnieni rodzice, a muzyka puszczana była z kaset, które dostarczyli uczniowie. To były czasy…

Jak wyglądały studniówki 15 lat temu? To były prawdziwe bale. Eleganckie sale w hotelach. Pięknie nakryte stoły, potrawy serwowane przez przystojnych kelnerów. Uczniowie jak z żurnala. Jak wyglądają teraz? Pandemia mocno zmieniła ich kształt. Część z nich wygląda jak te sprzed 30 lat z obawy na zdrowie, część, jak te sprzed 15 lat, bo akurat można i kto wie, kiedy taka okazja się powtórzy. Co najciekawsze, mimo przepaści między studniówkami sprzed 30, 15 lat, czy tymi pandemicznymi, aktualniejest jeszcze więcej możliwości. Cała masa opcji do wyboru. Można popuścić wodze fantazji i uzyskać niesamowite efekty. Okrągłe stoły nakryte śnieżnobiałymi obrusami, przy nich krzesła w białych, bordowych i czarnych pokrowcach. Na stołach dekoracje z bordowych storczyków umieszczonych w szklanych kulach. Nastrojowe światło, elegancka orkiestra, a przed nią błyszczący parkiet na sto par!

Cały niezbędny sprzęt do stworzenia studniówki marzeń. Tej skromniejszej na Sali gimnastycznej, czy tej na Sali balowej znajdą Państwo w Wypożyczalni Gastro Magic Service.

Szczegóły: www.gastrowypozyczalnia.pl