Słodkie atrakcje na komunie

Opublikowano: 26-04-2021

Komunia Święta jest wielkim przeżyciem nie tylko dla dziecka, ale również dla jego rodziców i pozostałych gości. Jest to wydarzenie, które  w szczególny sposób zostaje w pamięci każdego z nas. Wiadomo, że  powinno to być przede wszystkim przeżycie i świętowanie w aspekcie  duchowym  i religijnym ale od zawsze równie ważnym jest towarzyszące temu przyjęcie komunijne, organizowane  po to aby uświetnić uroczystość komunijną i ugościć przybyłą rodzinę.  

Warto zadbać aby to był wyjątkowy dzień  i sprawić przyjemność szczególnie najmłodszym uczestnikom tego wydarzenia. Podczas imprezy komunijnej, mogą pojawić się bardzo ciekawe i smakowite atrakcje. Jedną z nich  mogą być  fontanny czekoladowe, które przyciągną uwagę nie tylko najmłodszych gości. Dorośli równie często cieszą się z możliwości sięgnięcia po tą  fantastyczną słodkość, bo któż z nas nie lubi czekolady 🙂  Zapach i smak oraz obraz spływającej czekolady działają na wyobraźnię każdego -dzieci i dorosłych, którzy  na pewno  nie przejdą obojętnie obok tego pysznego kącika. Samo urządzenie może być wyeksponowane na podświetlanym podeście, który dodatkowo przykuje uwagę wszystkich gości.

http://gastrowypozyczalnia.pl/pl/fontanny-czekoladowe/583-fontanna-czekoladowa-mala-80-120-osob.html

Można to połączyć ze słodkim bufetem, czyli ze stołem, na którym znajdziemy same słodkości, a więc wszelkiego rodzaju żelki, lizaki, cukierki, czy muffiny oraz dodatki do czekolady czyli owoce np.  ananasy, truskawki, winogrona, śliwki, brzoskwinie, mandarynki  a także pianki i wafelki. Goście będą na pewno zachwyceni.

Inną mogą być urządzenia do robienia waty cukrowej. Wata cukrowa to też smak dzieciństwa i wielka przyjemność dla każdego z nas 🙂

http://gastrowypozyczalnia.pl/pl/bufet-slodki/1479-maszyna-do-waty-cukrowej.html

Obu tych urządzeń zarówno fontanny jak i maszyny do waty cukrowej nie trzeba kupować- można je wypożyczyć. Poza tym wypożyczyć można wszystko to co potrzebne do przygotowania słodkiego bufetu-czyli stoły, pokrowce, obrusy, różnego rodzaju miseczki, stojaki, patery a także akcesoria tj. jak długie patyczki do nabijania owoców.

Wypożyczalnia gastronomiczna Gastro Magic service serdecznie zaprasza do współpracy. Doradzimy, wypożyczymy, dowieziemy 🙂

www.gastrowypozyczalnia.pl