Smakuj Trójmiasto Christmas Edition

Opublikowano: 04-12-2018

Już czas! Największy festiwal kulinarny Smakuj Trójmiasto przygotowuje się do klimatycznej, nastrojowej Christmas Edition – pełnej pysznych inspiracji na rodzinne święta, zarówno w wydaniu tradycyjnym, jak i w postaci nowoczesnych wariacji na temat bożonarodzeniowych smaków, a wszystko przygotują topowe restauracje, kucharze i cukiernicy! Atmosfera nadchodzących świąt to oczywiście również poszukiwania prezentów dla najbliższych, dlatego na tej edycji spotkacie też ciekawych wystawców oferujących nowoczesny design, rękodzieło z duszą, naturalne kosmetyki, biżuterię, dodatki i akcesoria

Smakuj Trójmiasto Christmas Edition to corocznie największa ze wszystkich organizowanych edycji, dlatego ucztowanie i odpoczywanie ponownie potrwa przez cały weekend! 8 i 9 grudnia (sobota i niedziela) aromaty dań wypełnią nową przestrzeń galerii Metropolia – tym razem na II piętrze (nad food courtem / strefą gastro), gdzie wygodnie i swobodnie będzie można cieszyć się weekendem. 

Rozsmakujecie się w świątecznych potrawach, otoczeni zapachem grzybów, kapusty, ryb, barszczu i pierogów. Oczywiście nie może zabraknąć też słodkości – klasycznych wypieków bogatych w cynamon, goździki czy pomarańcze, ale i nowoczesnych deserów.

GDZIE?

Galeria Metropolia, II piętro (nad food courtem)

ul. Kilińskiego 4

Gdańsk, Wrzeszcz

KIEDY? 
8-9 grudnia 2018
11:00 – 19:00

WSTĘP 
Koszt zakupu biletu wstępu to 5 zł*. Dzieci do lat 10 bezpłatnie. 
* płatność tylko gotówką

Jeśli chcesz dołączyć do wystawców Smakuj Trójmiasto Christmas Edition lub masz pytania, skontaktuj się z organizatorami:

www.foodbrand.pl/smakuj-trojmiasto
hello@smakujtrojmiasto.pl
+48 505 461 977

Patroni medialni:
trójmiasto.pl
Radio Eska
Magazyn Together
Food Service
KUKBUK
Kuchnia +
Poradnik Restauratora
anywhere.pl
Pitu Pitu 

Newsgatro.pl
papaja.pl
Szef Kuchni magazyn
Gastronom Wybrzeża 

Honorowy patronat prezydenta miasta Gdańsk.

Organizatorem wydarzenia jest agencja marketingu kulinarnego Food Brand we współpracy z Galerią Metropolia.