Szkło i zastawa – szykowne kreacje na Sylwestra

Opublikowano: 17-12-2018

Sylwester jest wydarzeniem, kiedy wszystko w lokalu winno lśnić i uwydatniać smak, szyk i elegancję. Od dekoracji lokalu po piękne aranżacje stołów, na których dominują wyjątkowe zastawy i nietuzinkowe szkło. Restauratorzy najczęściej bardzo starannie przygotowują się do organizacji zabawy czy po prostu kolacji sylwestrowej, bowiem od jej pomyślności zależy tak dobra opinia uczestników, jak również ich jak najczęstsze powroty w kolejnym roku. Rzecz jasna główna odpowiedzialność spoczywa na szefie kuchni i jego zespole, ale nawet najsmaczniejsze dania nie będą adekwatnie docenione, jeśli zostaną podane na nieładnych talerzach. Warto o tym pamiętać i już teraz zaplanować zakupy lub wypożyczenie odpowiedniej zastawy oraz szkła.

Szkło z Gastro Magic Service

Największa w Polsce wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego Gastro Magic Service dysponuje tradycyjnym, ale też niezwykle eleganckim szkłem takich producentów, jak: Teardrop, Spiegelau, Riedel, Nachtmann, Chef & Sommelier, Robbe & Berking. Tej nocy nie może zabraknąć oczywiście kieliszków do szampana, a w ofercie między innymi: Teardrop – Szampan- 170 ml, Spiegelau Festival – Kieliszek degustacyjny – 170 ml, Maybach – Kieliszek srebrny do szampana Maybach – 260 ml, Chef & Sommelier Open Up – Szampan – 200 ml. Na tak wyjątkową okazję warto zdecydować się na kieliszek kryształowy z najbardziej wyrafinowanej serii – Riedel Restaurant XL – Szampan Vinatge Chamapgne – 330 ml. Więcej opcji do wyboru znajduje się w zakładce SZKŁO na stronie wypożyczalni GASTRO MAGIC. 

Szkło w 123gastro.pl

Sylwester to dobra okazja, by uzupełnić stany magazynowe lokalu i zakupić szkło, które zostało z pewnością częściowo wytłuczone w ciągu całego roku. A bez wątpienia najszybciej takie zakupy robi się w sklepie internetowym 123gastro.pl, który został stworzony z myślą o hotelach i restauracjach. Wybierać można spośród uznanych przez branżę producentów: Fine Dine, Hendi, Spiegelau, Stalgast, Tomgast. Co warto obejrzeć w zakładce SZKŁO na stronie 123GASTRO? Rzecz jasna – wszystko! A jest tego naprawdę wiele, bo w tej kategorii można znaleźć: dzbanki i karafki, kieliszki do koktajli, a także do wina i wódki. Ponadto szklane misy, miski, salaterki, szklanki i kufle do piwa, szkło barowe, szkło do gorących napojów. Oraz mnóstwo rozmaitości w zakładce: pozostałe. Na Sylwestra trzeba kupić spory zapas kieliszków do szampana, a 123gastro ma ich wiele w ofercie, jak chociażby: Style czy WINELOVERS – oba ze słynnego Spiegelau. Wszystkie modele można znaleźć – TUTAJ. 

Zastawa z Gastro Magic Service

Ogromny wybór! Wielu producentów! Bogaty asortyment! Tak można byłoby określić wszystko, co wypożyczalnia Gastro Magic ma do zaoferowania swoim klientom w kategorii PORCELANA. To trzeba zobaczyć na własne oczy i wybrać na Sylwestra dokładnie takie elementy, jakie pasują do wnętrza, posiadanej zastawy czy tematyki zabawy. Pamiętając, że to wyjątkowa okazja i tym razem po prostu wypada postawić na elegancję lub gustowną klasykę. Oferta jest naprawdę bogata i można przebierać wśród takich producentów, jak: Portugal, Lubiana, Fine Dine, Tafelstern, Steelite, St. James, Barcelona, Black Plate, Luzerne, Ambition, Rosenthal, Villeroy & Boch, Dibbern, Tognana, Bolesławiec, Arcoroc, Chef & Sommelier. 

Zastawa w 123gastro

Talerze, porcelana czarna, bulionówki, spodki, filiżanki, kubki, dzbanki, dzbanki do śmietanki, wazy na zupę, miseczki, miski, misy, półmiski, salaterki, sosjerki, cukiernice, solniczki i pieprzniczki. To i wiele, wiele więcej znajdziecie w zakładce PORCELANA na stronie sklepu internetowego z wyposażeniem dla hoteli i restauracji 123GASTRO.PL. Warto się pospieszyć, ponieważ w okresie świątecznym firma przygotowała przyjemne rabaty nawet do minus 35%. To świetna okazja, by uzupełnić braki, doposażyć się i przygotować na uroczyste przyjęcie gości z okazji Sylwestra. 

Gastro Magic Service oraz 123gastro.pl

składają Państwu serdeczne życzenia z okazji Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2019,

życząc by każdy kolejny pomysł okazał się tym najlepszym, 

a wszelkie postanowienia  i marzenia zostały w pełni zrealizowane.

Dziękujemy za współpracę w 2018 roku,

mocno licząc, że nasze drogi skrzyżują się podczas wielu satysfakcjonujących przedsięwzięć.