Targ Świąteczny 5 grudnia w PKiN w Warszawie

Opublikowano: 02-12-2021

Już 5 grudnia Pałac Kultury wypełni się po brzegi oryginalnymi stoiskami z całej Polski! Świąteczna atmosfera, mnóstwo inspiracji prezentowych, grzaniec, dobre jedzenie, ciekawe  warsztaty świąteczne dla dużych i małych!
Wszystko to znajdziecie już w pierwszą niedzielę grudnia podczas Targu Świątecznego w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

W trakcie wydarzenia będzie można zrobić przedświąteczne zakupy – na prezenty i do domu, rozgrzać się gorącymi napojami oraz spróbować przepysznych pierogów z różnych stron świata. Podczas targów pojawi się kilkadziesiąt wystawców, którzy zaoferują m.in. produkty wykonane własnoręcznie, co sprawi, że Wasze prezenty będą jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne! Znajdziecie tam m.in. przetwory, herbaty, kawy, konfitury, sosy, słodkości, nalewki i inne rozgrzewające alkohole. Nie zabraknie kosmetyków, biżuterii, książek dla małych i dużych, modnej odzieży oraz dodatków od młodych projektantów, a także ozdób świątecznych i opakowań na prezenty. Na najmłodszych będą czekać różne atrakcje.

Wydarzeniem towarzyszącym jest Festiwal Pierogów Świata! Targ Świąteczny odbędzie się 5 grudnia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Potrwa od godziny 12:00 do godziny 19:00.

Bilety do nabycia online  od 1 grudnia oraz w kasie biletowej na miejscu.

https://www.facebook.com/events/294202285867335