THE BYK – „Kanapki z historią”

Opublikowano: 25-08-2015

Wystawa fotografii kulinarnej by DAGMARA RADZIKOWSKA  – 17.09.2015

Zaczęło się od kanapek dla przyjaciół i chęci zaskoczenia ich smakiem. Najpierw było pytanie o 2-3 ulubione produkty, później wyprawa na sprawdzony targ, aby znaleźć te najwyższej jakości.

“Tworząc kanapkę dla konkretnej osoby, od początku myślałam kolorami i kompozycją. Biały ser – to była dla mnie biała plama, a szczypiorek po prostu zielonymi paskami”.

Zrzut ekranu 2015-08-25 o 21.32.25

Dziesiątki kanapek, setki zdjęć i grono zachwyconych przyjaciół.Tak powstał The Byk – autorski blog Dagmary dokumentujący wszystkie etapy powstawania kanapek dla znajomych. Od fotografii kanapek do sesji kulinarnych dla magazynów lifestylowych.

Dagmara

Tak narodził się pomysł na wyjątkową wystawę The Byk, która będzie prawdziwą ucztą dla zmysłów!

Wystawa jest naturalną kontynuacją projektu The Byk, który zjednał sobie ponad półtora tysiąca fanów na Facebooku i rzesze entuzjastów wśród smakoszy życia, dobrego jedzenia i artystycznej fotografii. To pierwsza indywidualna wystawa fotografii kulinarnej w Polsce połączona z degustacją spersonalizowanych kanapek, od których rozpoczął się artystyczny projekt.

The Byk logo

O Artystce:  Dagmara Radzikowska

Stylistka, osobisty doradca do spraw wizerunku, trendsetterka, trenerka w zakresie zasad dobrego stylu, specjalistka w temacie mody, trendów oraz zmieniających się w tej dziedzinie tendencji i reguł.
Modą pasjonuje się od zawsze. Zawodowo zajmuje się nią od 16 lat.
Absolwentka policealnej szkoły artystycznej w Warszawie Studio Sztuki.Współpracowała z najważniejszymi luksusowymi magazynami na polskim rynku, takimi jak m.in. „Viva”, „Gala”, „Elle”, „Twój Styl”, „Cosmopolitan”.Jako profesjonalistka w zakresie stylizacji brała udział w tworzeniu wizerunku reklamowego takich firm jak: Coca-Cola, Atlantic, Franco Feruzzi, Portofino, Avon, czy Apart.
Przez wiele lat związana na wyłączność jako redaktor mody i stylistka z magazynem Glamour i Twój Styl. Na co dzień współpracuje z magazynem internetowym VUMAG. Trzy lata temu założyła bloga kulinarnego o nazwie the byk, dla którego sama wymyślała, stylizowała i fotografowała piękne, pyszne kanapki. Był to początek romansu z fotografią i stylizacją jedzenia, który przerodził się w wielką miłość i prawdziwą pasję. Zaowocowało to współpracą w charakterze fotografa i stylisty jedzenia w jednym z magazynami kolorowymi: Twój Styl, Kukbuk, La Vie Magazine. Zdjęcia i kompozycje jedzenia Dagmary zilustrowały trzymiesięczny projekt #90dnidobikini/Ola Kowal na łamach portalu Vumag.pl/Onet.
Więcej o Dagmarze Radzikowskiej na FB i Instagramie

 

Miejsce:  galeria w lesie, www.gwl.art.pl ul.Racjonalizacji 6/8, 02-673 Warszawa

Wernisaż: 17 września 2015 godzina 19:00

Wystawa od 17.09.2015 do 31.10.2015

Ekspozycja 26 fotografii

Poszukujemy Partnerów tego wydarzenia

 kontakt – Joanna Stopyra – j.stopyra@beautymanagement.co