Wege Festiwal/Targi Kosmetyków Naturalnych 12-13 marca

Opublikowano: 08-03-2022

12-13 marca w Gdańsku odbędzie się święto wszystkich wegetarian – Wege Festiwal!

Wege Festiwal to największe w Polsce targi kuchni wegetariańsko-wegańskiej. Jest to jedyne miejsce, w którym zestawionych zostaje tak wiele rozmaitych dań i produktów. To dobra okazja do spotkania ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni bezmięsnej z całego świata. Wege Festiwal zawita do Trójmiasta zrzeszając mistrzów roślinnej sztuki kulinarnej z całej Polski. To najlepsza sposobność, żeby poznać nowe potrawy i zainspirować się barwną i zdrową kuchnią roślinną. Znajdziecie tutaj pyszne dania od street foodu, poprzez kuchnię japońską, koreańską, perską, polską, aż po roślinne sery, wegańskie mięso czy przetwory. Pamiętajmy, że wege to nie tylko jedzenie. Na wydarzeniu będzie można przymierzyć ubrania od polskich etycznych marek, zrobić sobie tatuaż z henny i zakupić ręcznie robione naczynia z ceramiki. Rozsmakujcie się w bezmięsnej kuchni z Wege Festiwalem!

Wydarzeniem towarzyszącym będą EkoPiękno – Targi Kosmetyków Naturalnych oraz Festiwal Kawy i Czekolady.

Już 12-13 marcu w Gdańsku odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno. To miejsce gdzie można znaleźć kosmetyki naturalne, tworzone w zgodzie z naturą, bez parabenów, SLS’ów, produktów odzwierzęcych i zbędnej chemii. Podczas targu będzie możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą polskich i zagranicznych producentów naturalnych kosmetyków. Można zyskać ogromną wiedzę dzięki sprzedawcom, którymi często są osoby, które je tworzą, a prezentując produkty – opowiadają o nich z pasją i zaangażowaniem.
Będzie to okazja na zakup takich produktów jak mydła naturalne wyspecjalizowane do różnych typów skóry, kojące oraz nawilżające balsamy do ciała, naturalne olejki eteryczne, świece, a także autorska biżuteria i ceramika.

Targi Ekopiękno to część Wege Festiwalu w Gdańsku- największych targów wegetariańsko-wegańskich w Polsce.

Więcej informacji znajdziecie na naszym Facebooku:

https://www.facebook.com/events/488030152951950
Targi Ekopiękno w Gdańsku 12-13.03.2022
Polsat Plus Arena, ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1, Atom Club
sobota 12:00-20:00, niedziela 12:00-18:00