Wyjątkowe kolacje Grand Dinners

Opublikowano: 05-03-2022

To będzie z pewnością jedno z najbardziej emocjonujących wydarzeń tej wiosny!
W dniach 23-24 maja w Villa Intrata Pałac w Wilanowie odbędą się pierwsze kolacje z cyklu „On The Table – Grand Dinners”.
Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie intensywnych doznań nie tylko kulinarnych, chodzi bowiem o celebrację przyjemności poprzez pobudzenie wszystkich zmysłów.

Gwiazdami obu wieczorów będą wyjątkowi szefowie kuchni, których restauracje zostały odznaczone gwiazdkami Michelin, w sumie zobaczymy ich sześć.  I tak na kulinarnej scenie wystąpią Emmanuel Renaut, właściciel hotelu i restauracji Flocons de Sel *** we francuskich Alpach, czwarty wśród 100 najlepszych szefów kuchni na świecie, posiadacz prestiżowego tytułu MOF (najlepszy profesjonalista w swojej dziedzinie we Francji). Ponadto Philippe Mille reprezentujący restaurację Le Perc ** zlokalizowaną w sercu Szampanii, regionu, w którym „bąbelki” są dobrem narodowym. Znakomity szef kuchni, MOF, zdobywca wielu prestiżowych nagród. Trzecim aktorem tego wyjątkowego spektaklu będzie Przemek Klima współwłaściciel restauracji Bottiglieria 1881* w Krakowie. Młody, ambitny, znalazł się na liście 100 najlepszych szefów kuchni na świecie oraz został okrzyknięty Szefem Przyszłości, co jest dowodem uznania dla najznakomitszych w jego fachu.
Zapowiada się wielkie kulinarne święto dla amatorów wysublimowanych smaków.

Należy podkreślić, że to pierwszy taki projekt w Polsce, gdzie cenione nazwiska szefów kuchni światowego formatu wspólnie przygotują wyjątkową kolację. To heute cuisine w najlepszym francusko – polskim wydaniu.

Każdy z miłośników fine dinningu może być częścią tego kulinarnego wydarzenia, zaproszenia dostępne są tylko w sprzedaży zamkniętej, gdyż zainteresowanie jest bardzo duże.  Ekskluzywne kolacje z autorskim menu i crème de la crème światowych kulinariów, jak widać są nie lada gratką. 
Partnerem wydarzenia jest firma Moët Hennessy Polska, która ośmiodaniowe menu wzbogaci o finezyjne koktajle.
Projektowi On The Table przyświeca myśl – Przekraczamy bariery kulinarnej wyobraźni, zatem możemy spodziewać się kreacji nieoczywistych na najwyższym, światowym poziomie.

Bilety dostępne na : www.onthetable.com.pl