Głęboczek Vine Resort & Spa ****

Opublikowano: 09-08-2010

gleboczek_logo.jpg

Głęboczek Vine Resort & Spa  ****

Wielki Głęboczek 1, poczta Brzozie, Wielki Głęboczek

Strona internetowa: www.gleboczek.pl

e-mail:recepcja@gleboczek.pl

tel.: +48 56 493 51 19

gleboczek_hotel.jpg

Głęboczek Vine Resort & Spa to symbioza natury i architektury mająca swój wyraz w każdym detalu. Ta oaza spokoju i dobrego smaku stanowi optymalne miejsce do wypoczynku i nabrania sił witalnych. W ekskluzywnym Hotelu Winnicy znajdą Państwo wnętrza o najwyższym standardzie, w których został zachowany specyficzny klimat tego urokliwego miejsca. Urządzone z klasą i smakiem klimatyzowane apartamenty i pokoje spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości. Głównym celem wizyty jest skorzystanie z jednego w Polsce Vine Spa.

 

LOKALIZACJA

Głęboczek Vine Resort & Spa położony jest w sercu Pojezierza Brodnickiego, zaledwie 10 km od miasta Brodnica. Na trasie nr 15 Toruń – Olsztyn. Malownicze położenie zapewniają tu pobliskie pagórki oraz jezioro Forbin. Otoczenie lasów i jezior gwarantuje ciszę, świeże powietrze oraz niepowtarzalny klimat.

Konferencje

Posiadamy jedną klimatyzowaną salę przeznaczoną maksymalnie dla 80 osób (z możliwością bezpośredniego podjazdu samochodu), jedną salę dla 60 osób (karczma) oraz jedna sala przeznaczona dla grupy do 10 osób. Pobyt w Głęboczku Vine Resort & Spa można wykorzystać do poprawy własnego samopoczucia, korzystając ze specjalnie opracowanych rytuałów Spa na ciało i twarz. Oferujemy także zabiegi relaksacyjne oraz możliwość spędzenia czasu w nastrojowym kompleksie wodnym.

Największa sala konferencyjna – 96m kw

Karczma – 130 m kw

Mała sala konferencyjna 21m kw

Dodatkowe usługi oferowane przy organizacji konferencji:

•    Cattering konferencyjny

•    sala z pełnym wyposażeniem (flipchart, ekran, rzutnik)SPA i rekreacje

gleboczek_basen.jpg

Jesteśmy jedynym polskim resortem całkowicie poświęconym rozkoszom wina, w którym pielęgnacja zmysłów i ciała oparta jest na winoterapii. W hotelu jest kilka stref zabiegowych i relaksacyjnych:

Winnica SPA, czyli gabinety, gdzie wykorzystywane są kosmetyki na bazie pochodzących z winorośli składników biologicznie aktywnych. Neutralizują one działanie wolnych rodników, przywracając skórze jej siły regeneracyjne, elastyczność i sprężystość.

Łaźnie Brodnickie (aromasauna, łaźnia błotna, łaźnia kwiatowa), znajdują się w kompleksie wodnym naszego resortu. Cechuje je klimat wyjątkowo sprzyjający odpoczynkowi.

AlfaSfera, z kołyską AlphaLounger, przeznaczona do zabiegów relaksacyjnych, która wprowadza w stan głębokiego relaksu Alfa, wspierającego procesy kreatywnego myślenia.

Wesele

Czterogwiazdkowy Hotel Głęboczek. Vine Resort & Spa to idealne miejsce na stworzenie niezwykłego i stylowego przyjęcia weselnego, jakie pozostaje w pamięci.

Wyjątkowe otoczenie oraz unikatowy charakter hotelu umożliwiają organizacje ekskluzywnych i oryginalnych przedsięwzięć, wśród których przyjęcia weselne wypadają szczególnie okazale. Profesjonalna obsługa to gwarancja Państwa sukcesu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy cały hotel w tym dwie sale bankietowe. Na życzenie pomożemy w organizacji transportu dla gości, wynajmu eleganckiego samochodu lub dorożki. Oferujemy także konsultacje dekoratorów i florystów, którzy sprawią, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy.

Dla nas to profesjonalny obowiązek – dla Państwa wyłącznie satysfakcja i przyjemność.

Młodej Parze i Rodzicom zapewniamy relaks i wyciszenie w oczekiwaniu na ten ważny moment poprzez specjalnie przygotowany pakiet zabiegowy wedding spa:

Masaż relaksacyjny

Zabieg w alfasferze.

Dla Pary Młodej w prezencie romantyczny weekend…

Szczegółowe informacje : kasia@gleboczek.pl

Głęboczek Vine Resort & Spa ****

Opublikowano: 07-04-2010

gleboczek.bmpGłęboczek Vine Resort & Spa ****
Wielki Głęboczek 1, poczta Brzozie, Wielki Głęboczek
Strona internetowa: www.gleboczek.pl/
e-mail: recepcja@gleboczek.pl
tel.: +48 56 493 51 19 

O hotelu
Głęboczek Vine Resort & Spa
to symbioza natury i architektury mająca swój wyraz w każdym detalu. Ta oaza spokoju i dobrego smaku stanowi optymalne miejsce do wypoczynku i nabrania sił witalnych. W ekskluzywnym Hotelu Winnicy znajdą Państwo wnętrza o najwyższym standardzie, w których został zachowany specyficzny klimat tego urokliwego miejsca. Urządzone z klasą i smakiem klimatyzowane apartamenty i pokoje spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości. Głównym celem wizyty jest skorzystanie z jednego w Polsce Vine Spa.
 
LOKALIZACJA
Głęboczek Vine Resort & Spa położony jest w sercu Pojezierza Brodnickiego, zaledwie 10 km od miasta Brodnica. Na trasie nr 15 Toruń – Olsztyn. Malownicze położenie zapewniają tu pobliskie pagórki oraz jezioro Forbin. Otoczenie lasów i jezior gwarantuje ciszę, świeże powietrze oraz niepowtarzalny klimat.

gleboczek3.bmp   gleboczek2.bmp

Oferty specjalne:
Weekend dla Dwojga „Rajska rozkosz”
Pakiet obejmuje:
– zakwaterowanie, 2 noclegi w pokoju duo z łóżkiem małżeńskim,
– dwa śniadania w tym jedno serwowane do łóżka,
– romantyczna kolacja w blasku świec z butelką wina,
– wspólny zabieg Spa dla niej i dla niego „W świecie Bachusa”,
– łaźnia winna,
– kąpiele w basenie i jaccuzi,
– aromasauna i łaźnia kwiatowa,

W objęciach natury
Pakiet obejmuje:
– zakwaterowanie-dwa noclegi w pokoju duo,
– dwa śniadania w formie bufetu szwedzkiego,
– wyżywienie ala carte w restauracji 320PLN/pobyt/2osoby,
– zabiegi Spa, do wykorzystania 500PLN/pobyt/2 osoby
– kąpiele w basenie i jaccuzi,
– aromasauna, łażnia kwiatowa