Hotel Anders ****

Opublikowano: 20-05-2010

anders.logo.jpgHotel Anders ****ul. Spacerowa 2, Stare Jabłonki

Strona internetowa: www.hotelanders.pl

e-mail: anders@hotelanders.pl

tel.: +48 89 642 70 00, -01, -02O hotelu


Malownicze położenie, wśród jezior i lasów w zachodniej części Mazur sprawia, że Hotel Anders*** w Starych Jabłonkach od wielu lat przyciąga turystów z całego świata. Bogata w atrakcje okolica oraz ogromny wachlarz usług oferowanych przez sam hotel sprawią, iż każdy znajdzie coś interesującego dla siebie i odpocznie w komfortowych warunkach.

Przytulne i wygodne pokoje rozmieszczone są w dwóch budynkach – w zabytkowym "pałacu" oraz w nowej części hotelu. W stylowych wnętrzach pałacu przygotowano komfortowy apartament oraz kilka pokoi typu "studio".

Uzupełnieniem bazy hotelowej są 22 komfortowo wyposażone Mazurskie Chaty, położone na terenie hotelu.

LOKALIZACJA

Hotel Anders
położony jest w malowniczej miejscowości Stare Jabłonki, w zachodniej części Mazur, na terenie Rezerwatu Sosny Taborskiej. Hotel usytuowany jest bezpośrednio nad jeziorem Szeląg Mały. Jednym z bardziej urokliwych miejsc na terenie obiektu jest taras widokowy przy restauracji, z którego to rozpościera się widok na pobliskie tereny, a przede wszystkim na malownicze jezioro.

Dzięki dogodnej lokalizacji wśród lasów i jezior, które skłaniają do uprawiania sportów wodnych i turystyki pieszej, Stare Jabłonki to doskonałe miejsce do wypadów do takich miejsc jak Zamek Krzyżacki w Malborku, Zamek we Fromborku czy Ostróda skąd można wypłynąć statkiem na zwiedzanie unikalnego na skalę europejską zabytku, jakim niewątpliwie jest Kanał Ostródzko – Elbląski.

anders2.bmp   anders1.bmp

Wakacje Serdecznie zapraszamy do spędzenia wakacji w Starych Jabłonkach, malowniczej miejscowości, idealnej do wypoczynku w okresie letnim. Jezioro, las, komfortowe warunki hotelowe, różnorodność atrakcji w hotelu i sąsiedztwie oraz gotowy program wypoczynku to elementy, które sprawiają, że pobyt w Hotelu Anders będzie niezapomnianą przygodą!

Pakiet Wakacyjny (7 dób) zawiera:

• posiłki: 2 razy dziennie – śniadania i obiadokolacje w formie bogatych bufetów szwedzkich

• spacery z przewodnikiem i wycieczki rowerowe po okolicznych szlakach oraz nordic walking (każda atrakcja raz w tygodniu)

• mini-klub dla dzieci od lat 3, z opiekunką, czynny poniedziałek-piątek, w godz. 10-15

• zabawa z biesiadą przy ognisku i „pieczeniem jaszczurów”

• strzelnica sportowa

• zajęcia ruchowe – joga, pilates, aquaaerobik, stretching – codziennie od poniedziałku do piątku

• wieczorne programy muzyczne: muzyka na żywo na tarasie, nad jeziorem, warmińska kolacja regionalna z kapelą na żywo, dyskoteka w klubie nocnym

Weekend we dwojeProponujemy Państwu pobyt dla dwóch osób, w którym spędzą Państwo romantyczne chwile w Hotelu Anders, przy kolacji przy świecach i wyjątkowej muzyce.

W pokoju, na Gości czekać będzie butelka dobrego wina, a jedna z wieczornych kolacji to kolacja serwowana przy świecach.

W ofercie:• nocleg w pokoju 2-osobowym dla 2 osób ze śniadaniem w formie bogatego bufetu szwedzkiego (od piątku do niedzieli),

• jedna, wyjątkowa, serwowana kolacja we dwoje, druga obiadokolacja w formie bufetu szwedzkiego lub serwowana kolacja do stolika,

• możliwość korzystania z basenu, Świata Mazurskich Saun i siłowni przez cały okres pobytu.

Uwierz nam – stać Cię na taki luksus! Cena pakietu weekendowego dla dwóch osób: 800 zł

Uwaga: oferta nie obowiązuje w okresie majówki, natomiast w czasie wakacji z oferty wyłączamy organizację kolacji serwowanej do stołu i proponujemy kolację w formie bufetu szwedzkiego.