Hotel Beata

Opublikowano: 18-01-2011

hotel_42.jpgHotel BEATA*** to idealne miejsce do rodzinnego wypoczynku, krótkich weekendowych pobytów,  a także spotkań biznesowych i wyjazdów służbowych. Jest to nowo wybudowany obiekt hotelowo-konferencyjny spełniający najwyższej jakości standardy, przystosowany dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Goście Hotelu mają do dyspozycji Mini SPA (sauna turecka i sucha, „natryski wrażeń”, fala termiczna), Gabinet Masażu, bezpieczny parking i Zielony Ogród z rozbudowanym zapleczem grillowym. 

Hotel dysponuje 32 komfortowymi pokojami 1- i 2-osobowymi oraz apartamentami hotelowymi mogącymi pomieścić do 70 osób. Oferujemy noclegi w klimatyzowanych pokojach, wyposażonych w telefon, telewizję satelitarną, lodówkę, sejf oraz dostęp do Internetu. 

111_beata_2009_small.jpg

Posiadamy trzy klimatyzowane sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, system wideokonferencyjny oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu, gwarantujemy również profesjonalną obsługę i pomoc techniczną.  

sala_01.jpg

W Hotelu BEATA*** czeka na naszych Gości klimatyzowana Restauracja oraz przytulny Drink Bar, gdzie można zrelaksować się po wyczerpującym dniu, sącząc wyborne trunki i koktajle. Najwyższej klasy zaplecze gastronomiczne w połączeniu z doświadczeniem kadry przy organizacji imprez dla firm gwarantuje najlepszą jakość usług, a co za tym idzie – zadowolenie naszych Klientów.

noc_02.jpg


Hotel BEATA*** zaprasza w gościnne progi, gdzie właściciele wespół ze zorganizowanym personelem stworzyli wyjątkowy klimat sprawiając tym samym,     że każdy pobyt staje się niepowtarzalny i dostarcza niezapomnianych wrażeń. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom naszych Gości, a otaczające nas przepiękne krajobrazy Popradzkiego Parku Krajobrazowego dopełnią reszty.
spa_07.jpg

Serdecznie zapraszamy, ofertę indywidualnie dostosujemy do Państwa potrzeb.
Hotel BEATA*** 
Złockie 103, 33-370 Muszyna
www.hotelbeata.pl
tel.    +48 18 471 49 17
fax    +48 18 471 49 18
e-mail: recepcja@hotelbeata.pl