Hotel Gaja

Opublikowano: 23-01-2011

panorama6_resize.jpgW Warszawie jest wiele wspaniałych hoteli. Jednak tylko nieliczne z nich mogą zaoferować tak miłą i domową atmosferę, jaką można znaleźć w Hotelu Gaja.
Hotel stanowi alternatywę dla osób lubiących mniejsze, bardziej kameralne obiekty przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego poziomu usługi hotelowej i restauracyjnej.
Obiekt usytuowany jest przy międzynarodowej trasie E-30, jeszcze w obrębie stolicy, zaledwie 15 minut od centrum i lotniska Okęcie.
Zieleń, która otacza obiekt nadaje miejscu spokojny i urokliwy charakter oraz sprawia, że jest on miejscem udanego wypoczynku.
1597_resize.jpg
POKOJE 
Hotel Gaja oferuje Państwu 21 wygodnych, utrzymanych w ciepłej kolorystyce pokoi, w tym jeden dostosowany do potrzeb niepełnosprawnych gości.
1696_resize.jpg
Wszystkie pokoje mają łazienkę, telefon, bezpłatny dostęp do Internetu oraz telewizję satelitarną.
1719_resize.jpg
Bezpieczeństwo naszym gościom zapewnia ogrodzony i dozorowany teren, z dużym bezpłatnym parkingiem.
OFERTA 
TYP POKOJU                   CENA OD PON. DO PT.
Jednoosobowy               220 zł
Dwuosobowy                 260 zł
Dostawka                        100 zł
TYP POKOJU                    CENA OD PT. DO PON.
Jednoosobowy                200 zł
Dwuosobowy                   220 zł
Dostawka                          100 zł
KONTAKT
PHU GAJA S.C.
ul. Połczyńska 126
01-304 Warszawa
Tel: 22 665 92 96; 22 665 92 97
Fax: 22 665 07 07
www.gaja.waw.pl
e-mail: gaja@gaja.waw.pl
RESTAURACJA
Restaurację wyróżnia oryginalny projekt z wysokim piętrem świetnie sprawdzającym się podczas wesel oraz innych imprez okolicznościowych.
Dominują ciepłe beże i brązy. Uroku dodaje kominek. W naszej restauracji można podelektować się specjałami kuchni europejskiej łączącymi najlepsze europejskie wzory z bogactwem kuchni staropolskiej.
Zwracamy szczególną uwagę, by nasze menu było oparte na produktach naturalnych najwyższej  jakości. Dzięki temu jedzenie ma prawdziwy wyrazisty smak i stanowi zdrowy pełnowartościowy element codziennej jak i odświętnej diety.
Restauracja sąsiaduje z komfortowym hotelem znajdującym się na zamkniętym terenie otoczonym zadbaną zielenią.
OFERTA DLA FIRM
Profesjonalne wyposażone zaplecze gastronomiczne i chęć wyjścia naprzeciw Państwa życzeniom pozwala nam zaproponować wszechstronną usługę restauracyjną i cateringową, kończąc na wykwintnych i eleganckich daniach serwowanych podczas uroczystych bankietów.
W naszej restauracji mogą Państwo również poczuć czar i magię Świąt Bożego Narodzenia czy Wielkanocy podczas uroczystych spotkań przy świątecznym stole dla pracowników Państwa firmy.
Zapraszamy też do korzystania z usługi telefonicznego zamawiania posiłków. W ten sposób mogą Państwo zamówić zarówno pożywne obiady pracownicze jak i dania znajdujące się w naszej karcie menu. Szczegółowe informacje otrzymają Państwo pod numerem telefonu (022) 665 92 96
Nasze usługi realizujemy kompleksowe, nie zostawiając Państwu żadnych powodów do zmartwień dotyczących organizacji imprez. Organizujemy dodatkowe atrakcje. Dbamy o odpowiednią oprawę muzyczną, artystyczną, oraz scenografię.
Współpracujemy z najlepszymi firmami zajmującymi się nagłośnieniem, oświetleniem, oraz oprawą wizualną imprez.