Hotel HP Park Poznań***

Opublikowano: 09-08-2010


parkplaza_poznan.jpg

Hotel HP Park Poznań ***
ul. abpa A. Baraniaka nr 77, Poznań
Strona internetowa: www.hotelepark.pl/poznan.php
e-mail: hppoznan@hotelepark.pl
tel.: +48 61 87 41 100

Do Państwa dyspozycji oddajemy 95 dwuosobowych pokoi spełniających standardy hotelu ***gwiazdkowego, pokój Junior Suite oraz Apartament. Dysponujemy pokojami dla osób niepełnosprawnych i niepalących. Dla małych dzieci – łóżeczko.

200909081502390.hp_park_poznan_5.jpg

Z okien wielu pokoi rozciąga się wspaniały widok na jezioro Malta i regatowy tor wioślarski.
W każdym pokoju znajduje się łazienka wyposażona w wannę i prysznic oraz suszarkę do włosów, indywidualnie sterowana klimatyzacja,  okna otwierane, TV z programami TV-SAT oraz PAY-TV i radiem,  telefon, Internet (łącze modemowe) i Internet bezprzewodowy (gratis!), mini bar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, woda mineralna, pantofle, igielnik. Dla Gości bezpłatna gazeta codzienna.

LOKALIZACJA

otoczenie2.jpg

Hotel PARK położony jest nad jeziorem Malta, zaledwie 4 km od centrum miasta i terenów międzynarodowych targów. Obok hotelu, wokół jeziora Malta, rozciągają się wspaniałe tereny rekreacyjne, sztuczny stok narciarski, tor saneczkowy i ścieżka rowerowa, a do malowniczo położonego ogrodu zoologicznego wiedzie trasa kolejki wąskotorowej.

Konferencje

Hotel dysponuje przestronną salą konferencyjną z panoramicznym widokiem na jezioro Mata dla 90 osób, salą konferencyjną dla 80 osób, salą Centrum biznesu dla 25 osób oraz Gabinetem spotkań dla 12 osób, idealnym do kameralnych spotkań biznesowych, np. rozmów kwalifikacyjnych.

Wielkość sal konferencyjnych:

1. 117m2, 
2. 80m2,
3. 43m2,
4. 19m2

Dodatkowe usługi:
– przerwy kawowe
– lunche
– kolacje integracyjne
– program pobytów integracyjnych

Rekracja poczas i po szkoleniach

Organizujemy pobyty integracyjne dla uczestników konferencji i szkoleń. Czekają na Państwa atrakcje Malta-Ski od gry w mini golfa, przez zjazd torem saneczkowym, jedyny w Polsce 70- metrowy zjazd pontonem po stoku narciarskim, konkurencje sportowe na Polu Piknikowym czy wyścigi Smoczych Łodzi!

WESELA

Niepowtarzalność przyjęcia weselnego w hotelu HP Park Poznań wynika z doskonałej kuchni i przepięknej lokalizacji hotelu. Goście weselni mogą korzystać z tarasu widokowego łączącego się z malowniczą promenadą wokół jeziora. Dla Pary Młodej apartament gratis! W prezencie od hotelu weekendowy pobyt w hotelach naszej sieci oraz możliwość realizacji sesji fotograficznej dla Pary Młodej w niepowtarzalnej scenerii tarasu!

Wielkość sali weselnej: 206 m kw.