Hotel Warszawa SPA RESORT ***

Opublikowano: 07-04-2010

wawa.resort.spa.bmpHotel Warszawa SPA RESORT***

ul. Zdrojowa 1, Augustów

Strona internetowa: www.hotelwarszawa.pl

e-mail: recepcja@hotelwarszawa.pl

tel.: +48 87 643 85 00

O hotelu

Hotel Warszawa w to nowoczesne centrum konferencyjno-bankietowe z bardzo bogatą ofertą SPA położone w Augustowie.

Hotel zaprasza do 90 pokoi i apartamentów, restauracji z zimowymi ogrodami i tarasem letnim, drink baru oraz nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych. Wyjątkowy klimat, niepowtarzalna atmosfera i profesjonalna obsługa zapewnią Państwu prawdziwy wypoczynek, relaks i… sen.

warszawa.resort.spa1.bmp  warszawa.resort.spa.bmp

LOKALIZACJA

Hotel "Warszawa" jest położony w sosnowym lesie Puszczy Augustowskiej nad brzegiem jeziora Necko w pobliżu międzynarodowej trasy Via Baltica w odległości 240 km od Warszawy. Obok Hotelu znajduje się piaszczysta plaża, przystań jachtowa i taras widokowy z letnią smażalnią ryb. Panoramę jeziora można podziwiać spacerując widokowym bulwarem przebiegającym obok wyciągu nart wodnych i miejskich plaż.

Oferta specjalna

Wiosna w SPA – pakiet 3 dniowy – zabiegi dla 2 osób

Z myślą o tym oferujemy Państwu pakiet SPA o nazwie OCZYSZCZAJĄCA MOC. Produkty wykorzystywane do zabiegów w tym pakiecie maja naturalne pochodzenie. Są to błota, sól z Morza Martwego,tropikalny cytrus oraz zioła.

Korzystając z 3-dniowego pakietu odczujemy łagodzące działanie ziół,, manicure tropikalny cytrus, które przywrócą skórze miękkość i elastyczność. , a pobyt w grocie solnej złagodzi wszelkie przeciążenia układu nerwowego.

Zabiegi SPA dla każdej z 2 osób