Hotel Willa Alexander

Opublikowano: 22-11-2010

  17a.jpg

Odkryj Willę Alexander       

"Gość jest Królem", mówi jedno ze starych powiedzeń…

u nas w ”Willi Alexander” znajduje ono swe potwierdzenie.

Na parko podobnym terenie o powierzchni 4000 m2 – 100 m od plaży w centralnej części Mielna stworzyliśmy dla Państwa świątynię kulinarnego luksusu.  W naszych komfortowo wyposażonych pokojach możecie Państwo powiedzieć ”Adieu” szarej codzienności! Organizujemy wesela, bankiety, oraz imprezy okolicznościowe, konferencje, imprezy typu Karnawał, Walentynki i Sylwester.

Willa Alexander oferuje w swoim luksusowym gabinecie kosmetycznym profesjonalne zabiegi na twarz i ciało, wykonywane kosmetykami firmy Babor. Kosmetyki Babor łączą innowacyjne osiągnięcia nauki z wartościowymi składnikami naturalnego pochodzenia, a o ich ekskluzywności decyduje doskonała jakość i skuteczność zgodna z najwyższymi oczekiwaniami. Od wielu lat cieszą się uznaniem specjalistów w dziedzinie kosmetologii, kosmetyczek oraz klientek.
 Mikroklimat

Mielno należy do najatrakcyjniejszych terenów na polskim Wybrzeżu. Gminę charakteryzuje klimat morski, a powietrze nasycone jodem i solą wykazuje właściwości lecznicze, szczególnie w terapii schorzeń górnych dróg oddechowych i chorób tarczycy. Nad morzem korzystać można także z kąpieli słonecznych, powietrznych i wodnych, co łącznie określa się mianem thalasoterapii, czyli kojenia morzem. Sąsiedztwo dwóch jezior to istny raj dla wędkarzy i żeglarzy.

willa203.jpg

Cicho i spokojnie

Willa Alexander to całoroczny, luksusowo wyposażony obiekt, usytuowany na terenie parku sosnowego o powierzchni 4000m2,w niewielkiej odległości od morza. Willa Alexander jest idealnym miejscem do wypoczynku i relaksu, to tutaj odnajdą Państwo upragnioną ciszę i spokój.

willa205.jpg

Wykwintnie i smacznie

Elegancka i przestronnie wyposażona sala restauracyjna oferuje wszystkim Gościom dyskrecję i prywatność w trakcie delektowania się specjałami naszej Kuchni. Ponadto w Willi znajduje się także Bar oferujący gościom specjalnie wyselekcjonowane drinki i alkohole.

basen-hotel.jpg

Relaks i odpoczynek

Willa Alexander oferuje luksusowe zabiegi rozluźniające, pobudzające zmysły i uwalniające pozytywną energię. Bogatą ofertę masaży oraz zabiegów na ciało, uzupełniają: sauna sucha, sauna błotna, sauna na podczerwień, łaźnia parowa, grota solna, Prysznic Doznań i Słoneczna Łąka. Ponadto kompleks wyposażony jest także w basen z przeciwfalą, masażem i wodospadem. Odprężające masaże i zabiegi na całe ciało pozwolą Ci się odprężyć i zapomnieć o codzienności.

48.jpg

Luksus i wygoda

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy 19 pokoi, a także przestronny i elegancki Apartament. Pokój hotelowy może być nie tylko miejscem wypoczynku, ale i prywatnym biurem. Są tu zainstalowane telefony oraz gniazda umożliwiające podłączenie do Internetu.

willa201.jpg


Ekskluzywna odnowa

Willa Alexander oferuje w swoim luksusowym gabinecie kosmetycznym profesjonalne zabiegi na twarz i ciało, wykonywane kosmetykami firmy BABOR, które łączą innowacyjne osiągnięcia nauki z wartościowymi składnikami naturalnego pochodzenia, a o ich wyjątkowym działaniu decyduje doskonała jakość i skuteczność zgodna z najwyższymi oczekiwaniami.

willa4.jpg

Willa Alexander

ul. BoWiD 7

76-032 Mielno

tel./fax. 094 31 66 161

willa.alexander@neo.pl