HP Park w Poznaniu

Opublikowano: 28-09-2010

Szanowni Państwo

Z największą przyjemnością zapraszam do nawiązania współpracy z hotelem HP Park w Poznaniu.

hotel_hp_park_strona_1.jpg hotel_hp_park_strona_2.jpg

hotel_hp_park_poznan.pdf Hotel_HP_Park_Poznań.pdf

NOCLEGI

W wyniku zakończenia etapu modernizacji pokoi hotelowych do dyspozycji gości przekazujemy wyłącznie całkowicie nowe, w pełni zmodernizowane pokoje wyposażone między innymi w indywidualnie sterowaną klimatyzację, telewizor LCD, mini-bar, pay-tv, stojak na bagaż, zestaw do parzenia kawy/ herbaty. We wszystkich pokojach bezpłatny Internet bezprzewodowy!

Proponujemy również możliwość rezerwowania pokoi superior wyposażonych dodatkowo w komfortowy fotel wypoczynkowy, sejf (mieszczący laptopa) i specjalny zestaw markowych kosmetyków w łazience.

Uprzejmie informuję, że przewidujemy możliwość negocjacji cen dla większych rezerwacji lub rezerwacji kompleksowych (pokoje hotelowe, sale konferencyjne, usługi gastronomiczne).

cennik_teczka_turystyka_indywidualna.doc Cennik_teczka_turystyka_indywidualna.doc

KONFERENCJE – SZKOLENIA – POBYTY INTEGRACYJNE

Hotel dysponuje przestronną salą konferencyjną z panoramicznym widokiem na jezioro Mata dla 100 osób, salą konferencyjną dla 80 osób, salą Centrum biznesu dla 25 osób oraz Gabinetem spotkańdla 12 osób, idealnym do kameralnych spotkań biznesowych, np. rozmów kwalifikacyjnych. Organizujemy pobyty integracyjne dla uczestników konferencji i szkoleń. Czekają na Państwa atrakcje Malta-Ski od gry w mini golfa, przez zjazd torem saneczkowym, jedyny w Polsce 70- metrowy zjazd pontonem po stoku narciarskim, konkurencje sportowe na Polu Piknikowym czy wyścigi Smoczych Łodzi!

cennik_sal_konferencyjnych_2010.doc Cennik_sal_konferencyjnych_2010.doc

RESTAURACJA

Słoneczne refleksy na powierzchni jeziora Malta, bezkresny błękit nieba i ocean zieleni za oknami przeszklonej sali – to właśnie Restauracja Hotelu PARK w Poznaniu. Ta niezwykła panorama pozwoli Państwu na relaks z dala od zgiełku miasta i ucieczkę od natłoku codziennych obowiązków. W pełni klimatyzowany, przestronny lokal przystosowany jest zarówno dla potrzeb kameralnych spotkań jak  i wystawnych bankietów.

CATERING

Zapewniamy organizację przyjęć – lunchy, uroczystych kolacji i bankietów poza hotelem.

Z przyjemnością opracujemy dla Państwa szczegółową ofertę.

Piotr Fertikowski
Dział sprzedaży: pfertikowski@hotelepark.pl
Tel. 61-874 11 59
Fax 61-874 12 00