Hotel Amax – Mikołajki

Opublikowano: 30-06-2009

amax1.jpg amax10.jpg

Położenie Hotelu

Hotel Amax usytuowany jest w Krainie Tysiąca Jezior, w paśmie Mazurskiego Parku Krajobrazowego na granicy Puszczy Piskiej w doborze naturalnie odpowiednich drzew i krzewów wzmacniających efekt leczniczy, niepowtarzalnej Faunie i florze, które sprzyjają regeneracji sił witalnych, w najpiękniejszej, najczystszej okolicy, malowniczej miejscowości Mikołajki-żeglarskiej stolicy Polski, raju dla kajakarzy, wędkarzy, oazie ciszy i spokoju.

amax3.jpg

Zakwaterowanie konferencyjne

6 bungali x 4 lub 3 osoby (pokój z łóżkiem małżeńskim)

24 lub 18 osób

4 luksusowe apartamenty x 2 osoby

8 osób

2 studia (sypialnia małżeńska + pokój dzienny)

4 osoby

16 pokoi dwuosobowych

32 osoby

amax4.jpg

Apartamenty willowe – bungale

Luksusowe dwupoziomowe apartamenty, każdy z dwiema sypialniami na piętrze, aneksem kuchennym, kominkiem, ogrodem oraz stacjonarnym grillem.

amax5.jpg

Konferencje

Dysponujemy salą konferencyjną na 40-80 osób, gdzie panują znakomite warunki do pracy umysłowej. Sala, o najwyższej jakości wykończenia, jest odpowiednio wyciszona i posiada naturalne światło dzienne lub oświetlenie nie męczące dla oczu. Kolejnymi atutami są ergonomiczne wyposażenie w postaci wygodnych krzeseł i stołów oraz profesjonalny sprzęt audiowizualny:

Rzutnik multimedialny, rzutnik folii, ekran, tablice flip chart, mikrofony bezprzewodowe, TV, video, DVD, skaner, xero, stałe podłączenie do Internetu

amax6.jpg

Restauracja

Doskonałe dania z elementami regionalnymi, sympatyczna obsługa oraz nastrojowa muzyka pozwolą w spokoju delektować się potrawami, do których oferowany jest szeroki asortyment win. Spośród szerokiej gamy deserów polecana jest specjalność szefa kuchni ciastko „Amax“. Na zewnątrz znajduje się taras z grillem i widokiem na jezioro.

amax7.jpg

Atrakcje

– Rejsy zabytkowym statkiem Chopin z posiłkami na pokładzie

– Wycieczki rowerowe i piesze

– Przejażdżki bryczkami lub kulig z pochodniami i grzańcem

– Biesiady przy ognisku

– Regaty

– Nauka gry w golfa

– Paintball

– Jazdy konne

– Wyprawy na grzyby

– Loty balonem

– Szkoła przetrwania – Survival

– Loty 7 – osobowym bojerem „Caligula”

– Qłady w terenie lub na lodzie

I wiele wiele innych !!!

amax9.jpg

Spa

Hotel Amax zaprasza do skorzystania z usług Instytutu Odnowy Biologicznej.

Wysokiej klasy urządzenia, fachowa i miła obsługa oraz indywidualne podejście do klienta gwarantują osiągnięcie oczekiwanych rezultatów.

Cykl zabiegów, dzięki użyciu preparatów firmy THALGO, daje efekt natychmiastowy. Skóra staje się gładka, odzyskuje blask i zdrowy wygląd a uczestnik czuje się zrelaksowany.

amax10.jpg

Rekreacja

Hotel oferuje duży wybór atrakcji związanych z rekreacją. Kameralny basen z hydromasażem, sucha sauna, siłownia, bilard, dart jak również żaglówka dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Załoga Hotelu Amax serdecznie zaprasza i pozostaje do Państwa dyspozycji

Hotel Amax, Al. Spacerowa 7, 11-730 Mikołajki, Tel. +48 (87) 4219000, Fax. +48 (87) 4219014