Villa Park ****- Hotel SPA

Opublikowano: 09-08-2010

200901090835410villaparkjesien.jpg

Villa Park ****- Hotel SPA
ul. Warzelniana 10, Ciechocinek
Strona internetowa: www.villapark.pl
E-mail: hotel@villapark.pl
Tel.: +48 54 416 41 00

200901131425040.vp3.jpgVilla Park w Ciechocinku to czterogwiazdkowy Hotel i jednocześnie Klinika Zdrowia i Urody. Ten nowoczesny obiekt oferuje najwyższy standard świadczonych usług. Do dyspozycji gości oddaje luksusowo wyposażone pokoje (w tym dla niepełnosprawnych), a także elegancką Restaurację Preludium, bar z kominkiem, zapewniający atrakcyjne spędzenie wieczorów przy muzyce na żywo. Hotel posiada klimatyzowane, profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne. Oferta Kliniki Villa Park obejmuje Medical SPA, odnowę biologiczną, aktywny wypoczynek, zabiegi fizjoterapeutyczne oraz kosmetykę estetyczną. Jest to jeden z najnowocześniej wyposażonych obiektów tego rodzaju w Polsce. Oprócz szerokiej oferty bazy zabiegowej proponujemy Aqua Salt System– basen solankowy z jacuzzi. Goście przyjeżdżają tu przez cały rok a dzięki spokojnej atmosferze i  fachowej opiece wyjeżdżają wypoczęci i pełni energii, w dobrej formie psychicznej i fizycznej.

LOKALIZACJA

200811261055300.villa_park.jpg

Hotel usytuowany jest w jednym z najpopularniejszych i największych polskich uzdrowisk – Ciechocinku. Doskonałe położenie w przepięknym Parku Zdrojowym zapewnia gościom komfort i wypoczynek w ciszy i zieleni.

SPA

villaparkspa.jpg

Klinika Zdrowia i Urody „Villa Park” jest najnowocześniejszym i najlepiej wyposażonym tego typu obiektem w Polsce, zapewniającym Państwu bardzo bogatą ofertę dla Gości indywidualnych i konferencyjnych oraz niepowtarzalną pełną serdeczności atmosferę.

„Zatrzymać młodość, zregenerować organizm”– to przesłanie naszej działalności. Wykorzystując najnowsze zdobycze nauki, przygotowaliśmy dla Państwa profesjonalne programy, które pozwolą zniwelować szkodliwe skutki oddziaływania na człowieka współczesnej cywilizacji.:
 
VOUCHERY DAY SPA
Spraw sobie lub najbliższej osobie odrobinę luksusu i spędź dzień w SPA.  Odwiedź najlepsze Spa w Polsce.
 
Medical SPA

Medical Spa Villa Park to całokształt leczniczo – holistycznego podejścia do pacjenta poddawanego terapii. W naszej Klinice kompleksowo prowadzimy specjalistyczną rehabilitację wielu schorzeń narządu ruchu i nie tylko. W niezapomnianej atmosferze SPA poprowadzimy terapię chorób i urazów kręgosłupa, stawów obwodowych, leczenia cellulitu i otyłości. Pomożemy także podnieść odporność i oczyścić organizm. Prowadzimy wysoce specjalistyczne terapie urazów sportowych, gimnastyki korekcyjnej i wyrównawczej dla dzieci. Nasz ośrodek Medical Spa to także oferta dla osób starszych, proponujemy bowiem autorski program rewitalizujący SENIOR. Nowością Kliniki SPA Villa Park jest program odnowy psychosomatycznej dla kobiet mających problemy z zajściem w ciążę.

Każdy pacjent w szczególnej atmosferze poddany zostanie pełnej i kompleksowej diagnostyce oraz dalece selektywnie dobranej terapii. Tylko w Klinice Zdrowia i Urody Villa Park w Ciechocinku dzięki pełnej współpracy grona lekarzy z terapeutami efekty lecznicze są widoczne często już po kilku dniach terapii.