Na kawę w dobrej cenie – z 123gastro.pl

Opublikowano: 24-10-2018

Prowadzenie własnego lokalu gastronomicznego: restauracji, kawiarni, a nawet baru wymaga niemałych nakładów finansowych, bo dobrej jakości sprzęt i wyposażenie są po prostu kosztowne. Dlatego doświadczone osoby korzystają z wszelkich możliwych okazji, by zaopatrzyć się we wszystko, co niezbędne, ale jak najtaniej. W takiej sytuacji pojawienie się na rynku sklepu internetowego 123gastro.pl okazało się być bardzo trafionym rozwiązaniem. Inwestorzy, managerowie i szefowie kuchni mogą teraz na bieżąco obserwować nowości dodawane do sklepu, ale też monitorować przeceny i akcje rabatowe. Jedną z grup towarowych objętych w chwili obecnej atrakcyjną polityką cenową są ekspresy do kawy. 

W dużym lokalu nie może zabraknąć 2-grupowego ekspresu, który gwarantuje przepustowość, szybką obsługę i oczywiście dobrą jakość sprzedawanej kawy. Świetnym wyborem jest profesjonalny ekspres ciśnieniowy wykonany z wysokogatunkowych materiałów – EKSPRES DO KAWY ATLANTIC 2-GRUPOWY/ Hendi. Jakie ma zalety? Jest sterowany elektronicznie, a programowanie jest wolumetryczne (objętościowe) do 4 porcji poszczególnych napojów na każdą grupę z obsługą ONE TOUCH. Niezwykle ważne są też takie funkcje, jak: automatyczny program czyszczenia, automatyczne uzupełnianie wody w bojlerze, podgrzewacz na filiżanki, dwa niezależne manometry dla pompy i bojlera, jedna dysza do wrzątku, dwie dysze do pary. Oczywiście ekspres ma więcej zalet, a jedną z najważniejszych jest obecna cena w 123gastro.pl. Można bowiem po rabacie kupić go za 8099,10 PLN. A jeśli ktoś ma skromniejszy budżet, warto rozważyć zakup innego, równie interesującego 2-grupowego ekspresu, jakim jest EKSPRES 2 GRUPOWY STALGAST – sprzedawany w 123gastro za 5849,10 PLN. Ten profesjonalny ekspres przeznaczony jest do kawiarni, hoteli i restauracji. Jakie ma parametry? Jeden zawór do pary i jeden do gorącej wody, automatyczne dopuszczanie wody, sterowanie elektroniczne, możliwość zaprogramowania czterech porcji wody na każdą z grup, a także automatyczne płukanie grupy.

Rzecz jasna w sklepie internetowym 123gastro.pl wybór ekspresów jest znacznie większy, a wśród wielu ciekawych modeli jest EKSPRES DO KAWY AUTOMATYCZNY PROFI LINE. Jest oczywiście mniejszy od wcześniej wymienionych ekspresów, ale ma możliwość zaprogramowania różnych napojów: espresso, lungo, cappuciono, latte, gorące mleko, gorące spienione mleko, gorącą wodę. Ma też kilka usprawniających pracę rozwiązań: dotykowy panel sterowania, cyfrowy wyświetlacz funkcji, powiększony zbiornik na wodę i fusy i wbudowany młynek z regulacją stopnia mielenia kawy. Istnieje też możliwość korzystania z kawy już zmielonej. Warto dokładnie zapoznać się ze wszystkimi właściwościami tego ekspresu i rozważyć jego zakup, ponieważ obecnie jest dostępny w obniżonej cenie 4499,10 PLN. Jeśli jednak szukacie niedużego ekspresu, który sprawdzi się w biurze, a nawet w domu to zobaczcie EKSPRES DO KAWY EC 860 DE’LONGHI, który w 123gastro można teraz kupić w zrabatowanej cenie 1529,10 PLN. Posiada system THERMOBLOK, który gwarantuje szybkie nagrzewanie i idealną temperaturę parzenia. Wyposażony jest w przyciski do robienia różnych rodzajów kaw: espresso (1 lub 2 filiżanki), cappuccino, latte macchiato. Ma też automatyczny system spieniania mleka i nie wymaga podłączenia do wody. Dla wygodnych ciekawym rozwiązaniem będzie funkcja „moja kawa”, która daje możliwość zapamiętania spersonalizowanych ustawień kawy.           

Warto też zapamiętać, że w sklepie 123gastro.pl można kupić wszystkie niezbędne akcesoria do przygotowywania i podawania kawy: młynek do mielenia kawy, dzbanki do mleka, dzbanki do kawy, termosy, miarki do kawy, ale też profesjonalne stoły pod ekspres do kawy. 

Artykuł sponsorowany