Komunijne przyjęcia z duchem czasu

Opublikowano: 17-05-2017

Pierwsza Komunia Święta to w maju jedno z najpopularniejszych ceremonii. To ważne wydarzenie nie tylko w życiu dziecka, ale także dla całej rodziny. Staramy się do tego wydarzenia dobrze przygotować i z wyprzedzeniem planujemy przyjęcie komunijne. Na ulicach widać odświętnie ubrane dzieci udające się w soboty i niedziele na Komunię, a w dni powszednie na obchody białego tygodnia. 

Co decyduje o wyborze miejsca przyjęcia komunijnego?  

Budżet domowy, ilość osób w rodzinie jak również możliwości przestrzenne miejsca.

Dawniej w większości przyjęcia komunijne odbywały się w domach – uroczysty obiad, prezenty, ciasto potem spacer. Teraz większość osób korzysta z szerokiej oferty lokali gastronomicznych. I nawet jeśli zapada decyzja o zaproszeniu gości do domu wspierane jest to pomocą firm cateringowych i wypożyczalni sprzętu. Nie poradzimy sobie bez dodatkowe stołu, krzeseł, porcelany, szkła  itd. 

Zdecydowanie warto skorzystać z fachowej porady przy organizacji takiego przyjęcia, aby ten dzień był dla wszystkich przyjemnością i wielkim wydarzeniem. 

komunia - ogolne_logo

Gastro Magic Service – www.gastrowypozyczalnia.pl zaprasza organizatorów przyjęć komunijnych oraz osoby prywatne po szeroko pojęty sprzęt gastronomiczny dopasowany do potrzeb i charakteru uroczystości. Stoły, obrusy, krzesła, komunijne pokrowce oraz szeroki wybór szkła i porcelany to tylko niektóre produkty z oferty GMS. Jesteśmy przekonani, że na bufetach stworzonych z asortymentu wypożyczalni Państwa potrawy będą prezentowały się zjawiskowo. Ciekawym i oryginalnym pomysłem na deser przy takiej uroczystości są świeże owoce w płynnej czekoladzie. I tu GMS proponuje różnego rodzaju i rozmiaru fontanny czekoladowe wraz z niezbędnym akcesoriami. 

Planując komunijne garden party też śmiało można zgłaszać się do Gastro. Białymi namiotami, stołami i ławami, czy parasolami w kolorze ecru wyczarować można piękną scenografię. Do tego dekoracje kwiatowe w pastelowych kolorach i pozostaje tylko czekać na gości.

komunia - ogolne1 logo