Wesele! radość czy wyzwanie?

Opublikowano: 24-05-2017

Obserwując sektor usług można odnieść wrażenie, że wymagania klientów ciągle rosną. Każdy kolejny sezon ślubny niesie ze sobą nowe pomysły i nowe rozwiązania. W dużej mierze wzorujemy się na przyjęciach zza oceanu. Są one dla nas inspiracją, ale nie wszystko da się przenieść, skopiować.

Zjawisko to, do pewnego momentu działa na nas motywująco, pod warunkiem, że nie przeradza się w istne szaleństwo. Wybór sukienki, kwiatów, otoczenia , sali itd. sprawia że często nie potrafimy się zdecydować, nie wiemy czego tak naprawdę chcemy i tu dopiero zaczynają się prawdziwe problemy…

Ślub, to podobno jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu. Nic więc dziwnego, że oczekiwania z nim związane są wyjątkowo wygórowane, a wizja często niezbyt sprecyzowana. 

klasycznie, czy nowocześnie?  

zasiadane? czy na stojąco?

przy okrągłych stołach, czy przy długich prostokątnych? 

w sali, czy w ogrodzie? 

Okazuje się, że to bardzo trudny wybór, bo przecież musi być wyjątkowo i niepowtarzalnie.

wesele 1

Zadaniem restauracji, firm cateringowych,  florystów, czy agencji zajmujących się planowaniem ślubów i wesel jest pomoc w ustaleniu jak wszystko ma wyglądać i przebiegać. Opinia profesjonalisty może okazać się niezastąpiona. To właśnie człowiek z branży gastronomicznej najlepiej wie ile miejsca będzie potrzebne, jak zaplanować przystawki, główne, czy wreszcie deser. Florysta przeniesie gości do zaczarowanego ogrodu, a wedding planner zbierze wszystko w całość i sprawi, że będzie pięknie. 

Loft_0264 kopia

Na każdym etapie planowania przyda się pomoc wypożyczalni gastronomicznej. Restauracje i firmy cateringowe dobiorą tam porcelanę, szkło, sztućce, tekstylia, namioty, parasole, stoły, krzesła i wiele innych. Floryści wypożyczą wazony i świeczniki. Agencje ślubne dobiorą podłogę taneczną, wykładzinę, czy kordony. Dowolnie wybraną aranżację zorganizują Państwo z pomocą Gastro Magic Service. . Wybór jest ogromny. Potrzeba tylko fantazji, chęci do stworzenia czegoś wyjątkowego i odpowiedniego budżetu. Wybór jest ogromny. Potrzeba tylko fantazji, chęci do stworzenia czegoś wyjątkowego i odpowiedniego budżetu. 

Szczegółową ofertę znajdą Państwo na stronie www.gastrowypozyczalnia.pl

Loft_0306 kopia