Kalendarz Great Chefs 2023!

Opublikowano: 15-12-2022

Po pięciu latach powrócił na rynek HoReCa kalendarz agencji Smarten PR z Szefami kuchni. Tym razem pomysłodawcy projektu pokusili się o jego międzynarodowy charakter. Bowiem na kartach kalendarza znaleźli się zarówno polscy jak i zagraniczni szefowie kuchni, w tym z restauracji oznaczonych gwiazdkami Michelin. Bez wątpienia to pierwszy w Polsce i na świecie internacjonalny kalendarz, na którego łamach zagościły szczególne osobowości związane z gastronomią.

Kalendarz Great Chefs 2023 jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, przede wszystkim
z uwagi na osoby, które w nim wystąpiły oraz wspaniałe, artystyczne zdjęcia, wykonane
w bliskim kadrze, na których zagościło 11 nieprzeciętnych szefów kuchni, autorytety polskiej
i światowej sceny kulinarnej oraz pomysłodawca tego wytwornego projektu.
Kalendarz wydany jest w eleganckiej formie i z pewnością zawieszony na niejednej ścianie będzie przez 12 miesięcy sztuką samą w sobie.

Great Chefs 2023 jest kolejnym projektem agencji Smarten PR łączący rodzimych szefów kuchni z zagranicznymi kolegami po fachu, a zarazem promujący ich restauracje i polską turystykę kulinarną poza granicami naszego kraju.

Kalendarz nie jest produktem komercyjnym, trafi do szkół gastronomicznych, szefów kuchni, restauracji, hoteli i Partnerów w całej Polsce, a część jego nakładu zostanie przeznaczona na cele charytatywne. Szefowie kuchni to wspaniali ludzie, którzy codziennie podejmują wyzwania, łączą siły, pomysły i entuzjazm, promując swoja rodzimą kuchnię i troszcząc się o edukację młodego pokolenia kucharzy. Dlatego jest ważne, by doceniać ich pracę i spojrzeć na nich z innej perspektywy, tu bardzo stylowej, gdyż Panowie prezentują się naprawdę szykownie!

Autorem zdjęć jest Michał Hawliczek

Partnerzy kalendarza: Fine Dine, Plastmet, Bocuse d’Or Poland, Grand Dinners