Najlepsza restauracja hotelowa jest we Wrocławiu!

Opublikowano: 19-09-2023

Wrocławska restauracja Craft zwyciężyła w prestiżowym konkursie Food Business Awards 2023 w kategorii Restauracja Hotelowa!

Food Business Awards jest konkursem, w którym przedstawiciele branży wybierają najlepsze restauracje i punkty gastronomiczne w Polsce. Towarzyszy najważniejszemu w naszym kraju, dorocznemu spotkaniu restauratorów, inwestorów, kupców oraz dostawców HoReCa – Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum. Organizatorem konkursu jest BROG B2B media efektywnej komunikacji – właściciel i wydawca branżowych mediów.

Craft z nagrodą Food Business Awards 2023

Spośród zgłoszeń jury konkursu Food Business Awards złożone z prelegentów i panelistów Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum wybiera finalistów, a następnie zwycięzców w danych kategoriach. W tegorocznej, już dwunastej edycji konkursu w kategorii Restauracja Hotelowa zwyciężyła wrocławska restauracja Craft, czyli kulinarne serce 5-gwiazdkowego hotelu The Bridge Wrocław MGallery zlokalizowanego w najstarszej, zabytkowej części miasta. Restauracja zaprasza turystów i mieszkańców do posmakowania sezonowych propozycji w towarzystwie symboli Ostrowa Tumskiego. Tutejsza kuchnia bazuje na rzemieślniczej filozofii kulinarnej oraz produktach od lokalnych dostawców.

Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia. Szczególnie dlatego, że zostaliśmy docenieni przez specjalistów z branży, którzy mają wyjątkowy smak – mówi Łukasz Chmielewski, Food and Beverage Manager w The Bridge Wrocław MGallery.

Restauracja Craft

Rzemieślnicza restauracja będąca częścią pięciogwiazdkowego hotelu The Bridge Wrocław MGallery. Powstała w 2019 roku, wprowadzając nową jakość na kulinarnej mapie Ostrowa Tumskiego i Wrocławia. Wnętrza zaprojektowane przez pracownię H-Hospitality, rzemieślnicza filozofia i dbałość o produkt, stworzyły jakość docenianą przez wrocławian i gości hotelu. Duży wpływ na atmosferę panującą w Crafcie ma otoczenie – z okien roztacza się widok na Plac Katedralny i neogotycki budynek seminarium z końca XIX wieku. Wizyta w tej restauracji jest również okazją do podejrzenia rytuału ręcznego zapalania ulicznych latarni gazowych, jednego z symboli Wrocławia.