Nowy serwis dla szefów kuchni!

Opublikowano: 08-08-2017

Nowy serwis dla szefów kuchni – inspiracje, porady, przepisy kulinarne

W dzisiejszych czasach gotowanie coraz częściej przypomina prawdziwą sztukę, w której liczy się zaangażowanie, kreatywność i innowacyjność. Dowodem na to są liczne konkursy kulinarne, programy telewizyjne i coraz bardziej wymagające wyzwania stawiane kucharzom. Jednak w pasji tworzenia nie można zapominać o tych wszystkich walorach potraw, które są znamienne dla dobrej kuchni, a więc o smaku i zdrowiu. Umiejętność harmonijnego łączenia wszystkich tych cech świadczy o wysokim kunszcie kucharza. Aby go osiągnąć, warto stale się szkolić, czerpać inspiracje z różnych źródeł i korzystać z najlepszych produktów. W tym celu powstał serwis Unilever Food Solutions – z myślą o szefach kuchni, którzy dążą do doskonałości.

W kilku słowach – serwis dla kucharzy

Serwis internetowy Unilever Food Solutions powstał z myślą o szefach kuchni, którzy chcą stale rozwijać swoje umiejętności, a także czerpać inspiracje oraz korzystać ze sprawdzonych porad specjalistów. To także miejsce, gdzie pod brandem Unilever powstają najlepsze produkty do gotowania. Dzięki funkcjonowaniu na całym świecie, marka ta ma możliwość dzielenia się swoim doświadczeniem, spostrzeżeniami i inspiracjami zdobytymi w różnych zakątkach globu. Jest to więc prawdziwa skarbnica wiedzy, dzięki której szefowie kuchni mogą być na bieżąco z aktualnymi trendami z kulinarnego świata. Celem serwisu jest bowiem dostarczenie wszystkim zainteresowanym zarówno gotowych rozwiązań, jak i cennych wskazówek, które mogą każdemu pomóc w stworzeniu zdrowej kuchni pełnej wyjątkowych smaków i jednocześnie wpisującej się w obecne nurty w gotowaniu.

Zalety korzystania z serwisu dla kucharzy

Unilever Food Solutions to jedno miejsce w Internecie, w którym szefowie kuchni znajdą wszystko, czego potrzebują:

● inspiracje dla kucharzy,

● sprawdzone przepisy kulinarne,

● praktyczne porady,

● propozycje menu dla grup,

● informacje o konkursach kulinarnych i szkoleniach,

● darmowe próbki produktów,

● gotowe do pobrania broszury z przepisami.

Wszystkie treści znajdujące się na stronie są uzupełnione o wartościowe fotografie, które jeszcze bardziej przybliżają poruszane tematy. Powszechnie bowiem wiadomo, że przepisy kulinarne dobrze jest móc nie tylko przeczytać, ale też zobaczyć na zdjęciach gotowe efekty. Co więcej, w zakładce https://www.unileverfoodsolutions.pl/Aktualnosci/menu-sezonowe/menu-wiosna-lato-ulotka.html można pobrać ponad 60 stron kulinarnych inspiracji z przepisami na dania, które wpisują się w aktualne trendy w branży kulinarnej.

Konkursy kulinarne i szkolenia dla szefów kuchni

Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i pogłębianie wiedzy to bardzo ważne elementy, które pomogą odnieść w przyszłości sukcesy kulinarne. W serwisie Unilever Food Solutions znajdują się stale uaktualniane informacje na temat szkoleń dla szefów kuchni oraz konkursów kulinarnych. W zależności od własnych predyspozycji oraz potrzeb można nauczyć się gotowania kuchni francuskiej, hiszpańskiej, ale i staropolskiej, poznać smaki świata oraz tajniki serwowania kuchni cateringowej. Program szkoleń oferowanych przez Unilever to Akademia Chefmanship, gdzie najlepsi doświadczeni kucharze spotykają się po to, aby w formie zajęć warsztatowych wzbogacić posiadane już umiejętności, ale i zdobyć zupełnie nową wiedzę oraz techniki przydatne w kuchni.

Konkursy kulinarne to druga możliwość zaoferowana przez serwis dla szefów kuchni. Organizowane zmagania na kuchennym polu są niezwykle prestiżowe, dlatego stanowią niecodzienną szansę dla każdego laureata. Zdobycie tytułu mistrza to możliwość zaistnienia w branży, a samo uczestnictwo w konkursach to doskonała okazja do zdobycia nauki i sprawdzenia samego siebie w ekstremalnych warunkach.

Aby stale być na bieżąco z aktualnymi trendami w branży gastronomicznej, pozyskiwać nowe przepisy i czerpać z inspirujących źródeł, a także aby nie przeoczyć informacji o nowych szkoleniach i konkursach, warto zarejestrować się na stronie Unilever Food Solutions oraz zapisać się do newslettera: https://www.unileverfoodsolutions.pl/newsletter.html. Wszystkie nowości zamieszczane na stronie będą automatycznie trafiać na wskazaną skrzynkę mailową. To proste i wygodne rozwiązanie dla każdego zapracowanego szefa kuchni, który wciąż jest głodny wiedzy.