Ruszyła nowa strona Welbilt Polska

Opublikowano: 02-09-2020

Z początkiem września oficjalnie uruchomiona została nowa strona internetowa firmy Welbilt Polska. Zmienił się nie tylko jej wygląd, ale wprowadzone zostały również funkcje umożliwiające Klientom łatwiejsze użytkowanie nowej witryny.

Jak podkreśla kierownictwo Welbilt Polska, nowa strona internetowa stworzona została według aktualnie panujących trendów. Jest nowoczesna, intuicyjna i łatwa w użyciu.

Kolorystyka nowej witryny pozostała bez zmian, utrzymana w oficjalnych kolorach firmy – czerwieni, bieli i czerni. Dodatkowo, jest w pełni responsywna, co oznacza, że dostosowuje się do każdej wielkości ekranu oraz urządzenia, na którym jest wyświetlana, co w dzisiejszych czasach jest niezwykle istotne. 

Na stronie każdy Klient znajdzie wzmianki o nowościach, pełną ofertę produktów i usług, parametry techniczne urządzeń i wszelkie informacje dotyczące asortymentu firmy Welbilt.

Warto wspomnieć o istotnej zakładce „Nasi kucharze”, tam znajdują się nazwiska szefów, którzy codziennie są gotowi udzielić merytorycznego wsparcia wszystkim Klientom.

Nowa odsłona strony to również doskonała okazja do zapoznania się z ofertą firmy szczególnie dla tych, którzy nie pracowali jeszcze na urządzeniach czołowego producenta sprzętu wyposażenia gastronomii notowanego na giełdzie w Nowym Yorku, którym jest Welbilt Inc.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia odświeżonej strony www.welbiltpolska.pl, która pokazuje jak wielką i globalną jest Firma!

*****

Firma Welbilt Inc. jest czołowym producentem sprzętu wyposażenia gastronomii notowanym na giełdzie w Nowym Yorku. W niemieckiej fabryce położonej w przepięknej Bawarii produkowane są piece konwekcyjne Convotherm, które po opuszczeniu fabryki trafiają do czołowych restauracji na całym świecie zyskując rekomendacje wielu szefów kuchni, których miejsca oznaczone są gwiazdkami Michelin. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w piecach Convotherm dają komfort pracy kucharzom, którzy w tym czasie mogą zająć się innymi aspektami swojej pracy, dzięki specjalnie opracowanemu panelowi zarządzania pracy pieca mogą bez ciągłej kontroli zaufać efektom jego oprogramowania. Welbilt to również kuchenki indukcyjne Garland oraz często spotykane w bistro stacji benzynowych piekarniki Merrychef, dzięki którym w kilkadziesiąt sekund obsługa przygotuje pełnowartościowy bez utraty jakości posiłek. 

Firma bardzo mocno wspiera szefów kuchni i kucharzy, organizując szkolenia nie tylko w Polsce, ale również w ich niemieckiej fabryce, dlatego firma Convotherm bardzo często angażuje się w wielkie wydarzenia gastronomiczne w tym czołowe konkursy kulinarne w Polsce, gdzie młodzi adepci sztuki kulinarnej swoje konkursowe potrawy mogą przygotować z pomocą pieców Convotherm i kuchenek indukcyjnych Garland.

www.welbiltpolska.pl