czy to już WIOSNA?

Opublikowano: 09-03-2017

Po długiej i ciężkiej zimie, wystarczyło kilka słonecznych dni, żeby mentalnie poczuć wiosnę. Nie ma chyba osoby, która nie tęskniłaby za błękitnym niebem, zieloną trawą, ciepłym wiatrem, wiosenną burzą, czy śpiewem ptaków. 

Te wszystkie zmiany przekładają się również na naszą dietę. Jemy lżej, bardziej kolorowo, zwiększamy ilość zielnego i surowego na talerzach. Wielkimi krokami zbliża się również Wielkanoc. 

Livelli czarny Gastro_Show_2016-7744-min

Jak już jesteśmy przy talerzach i świątecznym nastroju, nie sposób nie poświęcić kilku słów nowej linii Portugal, która od jakiegoś czasu jest dostępna w ofercie Wypożyczalni Gastro Magic Service. Cztery oryginalne i wyjątkowe modele stylistyką nawiązują do natury. Portugal biały i czarny strukturą przypominają kamień. Czysty, mocny, niezwykle wyrazisty i naturalny. Nieregularne ranty jeszcze bardziej podkreślają charakter talerzy. 

Portugal niebieski to gładki, błyszczący talerz o nierównym nasyceniu koloru. Przypomina niebo w ciepły wiosenny wieczór. Portugal turkusowy przenosi nas na wybrzeże liguryjskie, które w kwietniu przesycone jest słońcem, zapachem kwiatów pomarańczy, a wzrok przyciąga intensywnie turkusowe morze. 

Monte Aqua Monte D42-8014

Cieszmy się i korzystajmy ze wszystkich dobrodziejstw wiosny! 

Talerze do wypożyczenia lub zakupu w GMS – www.gastrowypozyczalnia.pl