Dzień Dziecka z GMS

Opublikowano: 30-05-2017

Już za chwilę piękne święto.  GMS gorąco zachęca, by je celebrować. Ma być wesoło, pysznie i słodko. Dorośli wiedzą, że większość dzieci uwielbia słodycze. Wiemy też, że na co dzień, dla gros dzieci słodycze są zakazane, a przynajmniej ograniczone. Dlatego w tym wyjątkowym dniu warto zrobić odstępstwo i dać ponieść się fantazji. Tu z pomocą przychodzi Gastro Magic Service.

fontanna 2kol logo

Fontanna czekoladowa, to ukochana słodycz w płynnej postaci. Zatopione w niej owoce, paluszki, czy pianki sprawią radość małym i dużym. Dodatkowo mogą być Państwo pewni, że będzie to element, który fantastycznie urozmaici każdy bufet. Zdecydowanie będzie to atrakcja sama w sobie.

Idąc bardziej klasycznie, ale też pracochłonnie, możemy pokusić się o przygotowanie gofrów, czy naleśników. To przyjemność, przywołująca na myśl zbliżające się wakacje, bo kto odpoczywając w nadmorskim kurorcie oparł się tym pysznościom? 

gofrownica kopia

Oczywiście nie samymi słodyczami  (mały) człowiek żyje. Dlatego po słodkiej rozpuście GMS proponuję szklankę świeżo wyciśniętego soku pomarańczowego.    

Wypożyczalnia Gastro Magic Service zaprasza po wyciskarki do pomarańczy, gofrownice, naleśnikarki i fontanny czekoladowe w różnych rozmiarach.

Szczegółową ofertę znajdą Państwo na stronie www.gastrowypozyczalnia.pl