GMS – Wasz partner na co dzień i od święta

Opublikowano: 24-08-2019

Każdego dnia w Polsce odbywa się ogromna liczba wydarzeń firmowych, prywatnych i VIP, które są organizowane w restauracjach, hotelach, salach biesiadnych, w plenerze, na stadionach, a nawet w zaciszu domowym. Bez względu gdzie – ważne, by event był udany. A stanie się tak wyłącznie w sytuacji, kiedy wszystkie ogniwa logistyki będą działały sprawnie i bez zarzutu. I tak właśnie się dzieje, kiedy organizatorzy decydują się na sprawdzonego, doświadczonego partnera, jakim bez wątpienia jest Gastro Magic Service – największa w kraju wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego, cateringowego, konferencyjnego i piknikowego. To partner, który z równym zaangażowanie zajmie się imprezą w prywatnym ogrodzie, jak i wielotysięcznym wydarzeniem na stadionie. Firma brała udział w tysiącach eventów, współpracuje z najlepszymi szefami kuchni i dysponuje największym zapleczem, wyposażonym w sprzęt od najlepszych producentów. Dostępni siedem dni w tygodniu i gotowi do pracy na co dzień i od święta.

Piknik z GMS

Gastro Magic Service przywiezie absolutnie wszystko, co jest potrzebne na piknik: namioty wraz z podłogami, parasole, komplety piwne, a nawet leżaki. Zbudowany zostanie bar, ustawione stoły bankietowe, a wszystko zostanie przykryte obrusami. W utrzymaniu porządku pomogą śmietniki i popielnice, a jednorazowe sztućce i naczynia ułatwią sprzątanie po evencie. GMS przywozi na piknik rzecz jasna również grille węglowe lub gazowe wraz z akcesoriami, których ofertę można sprawdzić na stronie WWW lub kontaktując się z przedstawicielem. Co ciekawe, firma jest przygotowana na wypożyczenie sprzętu na pikniki nawet na 10.000 osób! 

Warto pamiętać o namiotach! 

Jeśli obiekt nie posiada własnego zadaszenia w postaci wiaty czy tarasu, trzeba pamiętać o postawieniu namiotów. Będę służyły jako ochrona przed zbyt intensywnym słońcem lub niespodziewaną niepogodą. Namioty oferowane przez GMS są wykonane z trwałego i nieprzemakalnego materiału i posiadają solidne, stalowe konstrukcje. W zależności od charakteru organizowanej w plenerze imprezy, ilości uczestników oraz przeznaczenia – można wybrać namioty w różnych rozmiarach i kolorach.

Z GMS na wesela i bankiety

Na uroczyste okazje, jakimi są wesela czy bankiety potrzebne są eleganckie stoły i wygodne krzesła, nakryte wysokiej jakości tekstyliami.  GMS zapewni również piękne szkło, porcelanę i oczywiście sztućce. Dzięki temu można się przygotować na przyjęcie nawet najwytworniejszych gości, którzy z uwagi na pełnioną funkcję, wymagają specjalnego traktowania. Jeśli restauracja nie posiada wystarczająco wysokiej klasy akcesoriów, warto zlecić tę część organizacji wydarzenia specjalistom z GMS. Posiadają bowiem najlepszy i największy wybór zastawy stołowej i współpracują z wieloma uznanymi na rynku producentami, w tym między innymi: Rosenthal, Versace, Villeroy&Boch, Chef&Sommelier, Steelite, Open Up, Spiegelau, Riedel, Robbe&Berking, Hepp, St James, Zenix, Hamilton Beach, Unox.

Wypożyczalnia GMS – kompleksowo i od podstaw

Bywa, że impreza jest organizowana w miejscu, którego logistyka i wyposażenie nie pozwalają na sprawne obsłużenie gości. Wówczas warto pamiętać, że GMS posiada w ofercie całe wyposażenie zaplecza kuchennego: piece konwekcyjno – parowe z podstawami, piece do pizzy, szafy grzewcze, bankietowe, chłodnicze. Przywiezione zostaną stoły i taki sprzęt, jak: wok i kuchenka indukcyjna, krajalnica oraz garnki i całe drobne wyposażenie. Nie zabraknie też wózków kelnerskich, hot boxów, ale także wyposażenia eventowego: mównicy, szatni z numerkami, parawanów, dywanów, mebli konferencyjnych. Bez względu na miejsce, na potrzeby, na charakter imprezy, w tej wypożyczalni zamówisz wszystko, by zbudować od podstaw kuchnię, obsługującą dowolny event w każdym miejscu w Polsce. Możliwości jest naprawdę wiele, a współpraca na tyle sprawna, że nie wpłynie na przebieg i stopień trudności organizacji eventu. Dobrze pamiętać, że Gastro Magic Service posiada ponad 30 samochodów, które nieustannie krążą po całym kraju i Unii Europejskiej. Przywiozą i odbiorą sprzęt, a jeśli trzeba: pomogą w jego montażu i doradzą w każdej kwestii, związanej z organizacją eventu o dowolnym charakterze. 

Atrakcje kulinarne

Na wielu eventach goście oczekują atrakcji kulinarnych, zwłaszcza, jeśli impreza jest organizowana pod gołym niebem.  Tę kwestię także rozwiązuje bogata oferta sprzętu dostępnego w wypożyczalni GMS. Aby zaoferować swoim gościom lody można wyposażyć się w maszynę do lodów świderków, dostępną wraz z koncentratem do ich produkcji. Równie dużą atrakcję zapewnią lody tradycyjne, które można podczas pikniku serwować z bufetu lodowego Dolce Vita 2. Jest to wygodny wózek na lody z dwiema kuwetami o pojemności 60. litrów. A kiedy uczestnikami pikniku są dzieci, warto rozważyć wynajem bardzo ładnie prezentującej się maszyny do waty cukrowej, która z pewnością stanie się dużą atrakcją dla najmłodszych. Starszym spodoba się najpewniej możliwość częstowania się popcornem, który można robić, używając dostępnej w GMS maszyny do popcornu. 

Jak nietrudno się przekonać, w wypożyczalni Gastro Magic Service jest dostępne wszystko, co jest potrzebne, by zorganizować udany piknik, bankiet czy wesele. Nie trzeba inwestować w urządzenia i akcesoria, które są potrzebne sezonowo lub okazjonalnie – można je po prostu wypożyczyć.