Restauracja Mistrzów w Starych Jabłonkach

Opublikowano: 23-05-2018

W dniach 31 maja – 3 czerwca na plaży Hotelu Anders w Starych Jabłonkach odbędzie się Finał Klubowych Mistrzostw Europy w plażowej piłce ręcznej EBT Finals.

Przez wiele lat Stare Jabłonki były stolicą siatkówki plażowej ściągając do Hotelu Anders międzynarodowych fanów sportu i dobrej kuchni.
W tym roku to plażowa piłka ręczna będzie królową sportu na Mazurach Zachodnich.
W tym czasie czołówka polskich szefów kuchni pod batutą Dariusza Strucińskiego zadba o podniebienia walczących 24 zespołów, w tym 4 drużyn polskich. A nie zawodna wypożyczalnia Gastro Magic Service zadba jak zawsze o sprzęt.

W Restauracji Mistrzów – restauracji z Klasą, specjalnie stworzonej na tę okazję będą gotować tak znakomici szefowie jak: Karol Okrasa, Marek Widomski, Tomasz Dziura, Jarek Walczyk oraz Andrzej Bałdyga.
Tych wspaniałych wirtuozów kuchni w przygotowywaniu odpowiednio zbilansowanych posiłków dla sportowców wesprze niezawodna młodzież ze szkoły Gastronomiczno-Spożywczej z Olsztyna.

Patrząc na nazwiska szefów, można spodziewać się prawdziwej uczty na podniebieniu a stwierdzenie zbilansowana dieta z pewnością nie będzie oznaczać nudnego posiłku. Szefowie z pewnością sięgną po wspaniałe regionalne produkty, z bogactwa których słyną Mazury. 

Restauracja Mistrzów wystartuje pod patronatem Klubu Szefów Kuchni.

Serdecznie zapraszamy do Starych Jabłonek, gdzie emocje sportowe spotykają się z dobrą kuchnią!

Biuro prasowe:

Smarten PR