Zgłoś innowację do Food & Retail Start-up Star

Opublikowano: 07-09-2018

Wyprodukowałeś innowacyjny produkt spożywczy i chcesz, by dowiedziało się o nim, jak najwięcej osób? Potrzebujesz wsparcia merytorycznego w kwestii nowej usługi, która dotyczy branży spożywczej? A może szukasz inwestora, który pomoże sfinansować Twoje przedsięwzięcie? Dobrym rozwiązaniem jest wzięcie udziału w Food & Retail Start-up Star, który towarzyszyć będzie XI Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Plebiscyt jest przeznaczony dla pomysłodawców i właścicieli start-upów spożywczych lub handlowych, innowacyjnych produktów lub usług czy aplikacji dla branży spożywczej i handlowej z zakresu retail, customer experience lub fintech.

Organizatorem konkursu jest Grupa PTWP SA, wydawca portali dlahandlu.pl oraz portalspozywczy.pl. i tak pisze o przedsięwzięciu: „Udział w Food & Retail Start-up Star daje możliwość opowiedzenia o swoim pomyśle, zyskania wsparcia merytorycznego, spotkania się z inwestorami, prezesami największych spółek spożywczych i handlowych w Polsce. Konkurs to szansa na zdobycie partnera biznesowego wśród korporacji zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami, które biorą udział w Forum Rynku Spożywczego i Handlu. To także okazja do zwrócenia na siebie uwagi mediów i zdobycia rozgłosu wśród przyszłych klientów”. Zgłoszenie można wysyłać TUTAJ. 

REGULAMIN PLEBISCYTU FOOD&RETAIL START-UP STAR

  • Celem Konkursu jest popularyzacja produktów i usług stworzonych przez młode, innowacyjne firmy, działające w branży spożywczej i handlowej, w tym oferujące rozwiązania technologiczne wspierające procesy biznesowe w tych sektorach oraz łączenie start-upów z inwestorami i korporacjami branżowymi m.in. dzięki możliwości prezentacji przed Forum Ekspertów podczas Forum Rynku Spożywczego i Handlu. 
  • Zgłoszenia do konkursu można dokonać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego online. 
  • Konkurs kierowany jest do właścicieli start-upów, zwanych dalej Uczestnikami. 
  • Start-up rozumiany jest jako przedsiębiorstwo znajdujące się we wczesnej fazie rozwoju, które w momencie przystąpienia do projektu: prowadzi działalność na rynku od mniej niż 3 lat od pierwszej komercyjnej sprzedaży; wprowadziło na rynek co najmniej 1 produkt spożywczy, usługę lub rozwiązanie służące branży handlu detalicznego. 
  • Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwać będzie Jury, które wyłoni finalistów w następujących kategoriach: – Żywność i napoje / – Handel / – Customer experience / – Fintech.

http://www.portalspozywczy.pl/technologie/wiadomosci/frsih-zglos-innowacje-do-konkursu-food-retail-start-up-star,162319.html