Zmysłowa akcja na Walentynki i Dzień Kobiet

Opublikowano: 07-02-2018

California Zin & Chocolate! 

Nie od dziś wiadomo, że wino rozpala wyobraźnię i zmysły, a udana para z pysznym daniem potrafi pozostawić niezatarty ślad w naszej kulinarnej pamięci. Podkręcamy zatem smak ulubionego kalifornijskiego wina Polaków – zinfandela, szlachetną czekoladą Lindt i tworzymy zmysłowy duet: Zin & Chocolate.

California Wines Polska, Lindt oraz Magazyn Wino zapraszają restauracje do udziału w akcji specjalnej: California Zin & Chocolate, która zaplanowana jest na okres od 12 lutego do 31 marca. Akcja polega na promocji połączenia kalifornijskiego wina szczepu zinfandel z produktami z jakościowej gorzkiej czekolady marki Lindt, która jest Partnerem wydarzenia. 

Organizatorzy proponują stworzenie 2 zestawów promocyjnych dla klientów restauracji:

1. kieliszek wina zinfandel z Kalifornii + deser czekoladowy na czekoladzie Lindt: zestaw w cenie specjalnej

2. butelka wina zinfandel z kolacją i deserem czekoladowym na czekoladzie Lindt: zestaw w cenie specjalnej – menu do kolacji można albo skomponować z dań, które restauracje oferują  w ofercie regularnej, albo stworzyć specjalny krótki 3-4 daniowy zestaw, koniecznie z deserem na bazie czekolady Lindt.

 W ramach akcji:

1. Importerzy wina przygotowali dla Państwa specjalne rabaty i pakiety win zinfandel,

2. Firma Lindt przekaże każdej przystępującej restauracji 10 tabliczek czekolady Lindt Excellence do stworzenia deseru,

3. California Wines przekaże restauracji stojaki na stoły, zachęcające gości do skorzystania z promocji.

 Desery stworzone do akcji będą mogły być zgłoszone do konkursu, w którym jury wybierze 3 zwycięzców. Nagrodą dla nich będzie:

– publikacja deseru (przepis i zdjęcie) i prezentacja sylwetki szefa i samej restauracji na łamach Magazynu Wino oraz w social mediach

– zestaw czekoladek Mini Excellence Lindt jako upominki dla gości zwycięskich restauracji.

 Akcja będzie promowana online, każda restauracja zostanie zaprezentowana wraz z adresem i odniesieniem do strony www lub strony na Facebook. 

Organizatorzy przygotowali narzędzia pomocnicze: manual o łączeniu wian zinfandel z czekoladą i innymi daniami, listę dystrybutorów wina, którzy oferują to wino w cenach specjalnych oraz stojak na stoły. 

Akcję wspiera Stowarzyszenie Sommelierów Polskich.

Aby przystąpić do akcji, należy wypełnienić formularz  zgłoszeniowy online pod adresem: https://zinandchocolate.evenea.pl).

Zapraszamy!