Nagrody Best of Warsaw przyznane po raz 13

Opublikowano: 20-01-2017

Wczoraj, 19 stycznia, zostały przyznane nagrody Best of Warsaw 2016. Anglojęzyczny magazyn Warsaw Insider po raz 13. wyróżnił najlepsze miejsca i postacie gastronomicznej mapy Warszawy. Uroczysta gala odbyła się w Kitchen Gallery w Hotelu Sofitel Victoria

BoW_2016 (1)m

W kategorii Fine Dining bezapelacyjnie wygrała Nolita. Najlepszym szefem kuchni został Krzysztof Rabek, właściciel docenionej Odette. W kategorii Modern Polish wyróżnienie otrzymała Mała Polana Smaków, zaś nagrodą Upscale Casular Dining podzieliły się dwa wyjątkowe miejsca warszawskiego Powiśla: restauracja Dyletanci oraz Rozbrat 20. Casual Dining wygrał MOD. Jury przyznało również nagrodę specjalną dla kulinarnego Game Changera stolicy, którym został Nocny Market. Drugą nagrodę specjalną otrzymał Daniel Pawełek,  uznany za Najlepszego Restauratora 2016 roku

BoW_2016 (2)m

O wyborze zwycięzców zadecydowali rozpoznawalni autorzy i krytycy kulinarnego świata Warszawy, do których należą: Agata Michalak, założycielka magazynu KUKBUK; Joanna Mroz, autorka znanego froblog.pl; Małgorzata Minta, uznawana za jedną z najlepszych autorek kulinarnych w Polsce (mintaeats.com); Marta Glinka, autorka restaurantica.pl, a także redakcja magazynu Warsaw Insider. 

BoW_2016 (4)m

Z pełną listą kategorii, nominacji oraz zwycięzców można zapoznać się w specjalnym wydaniu Warsaw Inisdera oraz na stronie http://www.warsawinsider.pl/best-of-warsaw/.

Warsaw Insider to anglojęzyczny miesięcznik obecny na rynku polskim od 1996 roku. Przez ponad 20 lat istnienia zyskał reputację oczu i uszu międzynarodowej społeczności Warszawy. Magazyn zawiera najważniejsze informacje o tym, jak ciekawie zorganizować czas dla siebie, swojej rodziny, pracowników, a także partnerów biznesowych. Skierowany jest przede wszystkim do cudzoziemców mieszkających na stałe w Polsce lub będących na kilkuletnich kontraktach oraz business liders, top management, koneserów, jak i turystów odwiedzających Polskę i korzystających z jej kulturalnych oraz turystycznych uroków. 

BoW_2016 (3)m

Miesięcznik dystrybuowany jest na pokładach samolotów i w większości biur linii lotniczych, w ambasadach i konsulatach, w biurowcach klasy A i A+, we wszystkich wysokiej klasy hotelach  i centrach rozrywki. W dobrych restauracjach, kawiarniach i klubach. Dostępny jest również  w międzynarodowych szkołach, księgarniach, w centrach handlowych i salonach piękności. Regularna sprzedaż prowadzona jest w puntach Art Press i Point Press oraz w salonach Empik, Inmedio, a także Relay.

BoW_2016 (6)m

Warsaw Insider jest dostępny również w wersji on-line (około 45 tys. wejść miesięcznie) oraz do pobrania na tablety. Fanpage magazynu na portalu społecznościowym Facebook to niemal 63 tys. fanów o dużym zaangażowaniu – jednym z najwyższych w Polsce wg. raportów SoTrender’a.