Rusza kolejna edycja herbacianego projektu Dilmah

Opublikowano: 18-10-2017

Właśnie ruszyła jesienna edycja projektu Dni Herbaty pod patronatem marki Dilmah. Akcja odbywa się w wybranych restauracjach i kawiarniach w całej Polsce. Główną jej ideą jest promowanie bogactwa smaków, jakości oraz kultury picia herbaty.

Dilmah zaprasza do udziału w projekcie Dni Herbaty wszystkie lokale, które w swojej ofercie posiadają produkty tej marki oraz zamówią pakiet startowy. Podczas akcji w lokalach pojawią się cztery nowe rozgrzewające napoje przygotowane na bazie oryginalnych przepisów. Stanowią one urozmaicenie menu o ofertę dostosowaną do aury na zewnątrz. Każdy lokal przystępując do akcji otrzymuje atrakcyjne menu do postawienia na stole oraz specjalnie przygotowane na tę okazję szklanki. Przedstawicieli restauracji i kawiarni zainteresowanych dołączeniem do akcji zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres: dniherbaty@gourmetfoods.pl.
Realizacji projektu towarzyszy konkurs dla miłośników herbaty, który wystartował 16 października, a jego rozstrzygnięcie nastąpi tuż po zakończeniu całej akcji. Zadaniem konkursowym jest zrobienie zdjęcia herbaty zimowej Dilmah i umieszczenie go na Instagramie z hashtagiem #DniHerbaty lub na Facebooku pod postem konkursowym na fanpage’u Dilmah. Do wygrania są zestawy herbat oraz porcelany Dilmah.
Adresy wszystkich lokali, które potwierdzą swój udział w projekcie zostaną umieszczone na stronie dniherbaty.pl aktywnej od listopada 2017 roku.
Dilmah_DH2017_jesien__earl_grey Dilmah_DH2017_jesien__zielona